تاریخ انتشار : شنبه, 25 فروردین 1397 11:56. ارنستو والورده می‌گوید آنها نباید غرق شکست برابر رم در لیگ قهرمانان اروپا شوند. به گزارش ایسنا و به نقل از مدیاست، رم توانست شکست سنگین چهار بر یک برابر بارسلونا در دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را جبران کند. شاگردان دی فرانچسکو در دیدار برگشت که در ورزشگاه خانگی آنها برگزار شد با سه گل تیم بزرگ بارسلونا را شکست دادند و به نیمه نهایی راه پیدا کردند. ارنستو والورده سرمربی بارسلونا که تیمش در صدر جدول لالیگا قرار دارد، گفت: مسی هم ...

والورده: مسی به خاطر حذف از لیگ قهرمانان خیلی ناراحت است

تاریخ انتشار : شنبه, 25 فروردين 1397 11:56


اخبار,اخبار ورزشی,لیونل مسی

ارنستو والورده می‌گوید آنها نباید غرق شکست برابر رم در لیگ قهرمانان اروپا شوند.

به گزارش ایسنا و به نقل از  مدیاست، رم توانست شکست سنگین چهار بر یک برابر بارسلونا در دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را جبران کند. شاگردان دی فرانچسکو در دیدار برگشت که در ورزشگاه خانگی آنها برگزار شد با سه گل تیم بزرگ بارسلونا را شکست دادند و به نیمه نهایی راه پیدا کردند.

 

ارنستو والورده سرمربی بارسلونا که تیمش در صدر جدول لالیگا قرار دارد، گفت: مسی هم مثل همه بازیکنان تیم از حذف در لیگ قهرمانان ناراحت است ولی ما باید این اتفاق را قبول کنیم و به فکر ادامه فصل باشیم. مسی جزو بازیکنانی است که قهرمانی های زیادی در لیگ قهرمانان دارد و طبیعی است از از دست رفتن این جام خیلی ناراحت باشد. با این حال باید بدانیم که قهرمانی در لیگ قهرمانان بسیار دشوار است و فقط یک تیم می‌تواند این جام را برنده شود. شما نمی‌تواند در لیگ قهرمانان یک روز بد داشته باشید چرا که این اتفاق باعث می‌شود تا شما لیگ قهرمانان را از دست بدهید. این همان اتفاقی است که برای ما در لیگ قهرمانان برابر رم رخ داد.

 

بعد از ۳۱ هفته از رقابتهای لالیگا بارسلونا بدون شکست در رده نخست قرار دارد و ۹ امتیاز با تیم دوم جدول یعنی اتلتیکومادرید فاصله دارد. بارسلونا باید امروز در هفته جاری لالیگا به مصاف تیم والنسیا برود که این دیدار در خانه بارسا یعنی ورزشگاه نوکمپ برگزار خواهد شد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه