واکنش آتیلا حجازی به لغو اکران عمومی فیلم "من ناصرحجازی هستم": قلعه‌نویی توهم بزرگ بودن دارد. تاریخ انتشار : دوشنبه, 23 آذر 1394 23:37. من فیلم را به طور کامل دیدم و هیچ چیزی علیه ایشان وجود ندارد. واقعاً از این اتفاقات متعجبم و باید بگویم خنده‌دار است. البته این چیزها در ایران عجیب نیست. فیلم پروانه رسمی نمایش دارد تاسف‌آور است که برخی افراد با نفوذها و ارتباط‌های خود می‌توانند هر کاری انجام دهند. مربی پیشین استقلال و فرزند مرحوم ناصر حجازی که این روزها دیگر در ایران سکونت ندارد و مقیم تر ...

واکنش آتیلا حجازی به لغو اکران عمومی فیلم "من ناصرحجازی هستم": قلعه‌نویی توهم بزرگ بودن دارد

تاریخ انتشار : دوشنبه, 23 آذر 1394 23:37


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

من فیلم را به طور کامل دیدم و هیچ چیزی علیه ایشان وجود ندارد. واقعاً از این اتفاقات متعجبم و باید بگویم خنده‌دار است. البته این چیزها در ایران عجیب نیست.فیلم پروانه رسمی نمایش دارد تاسف‌آور است که برخی افراد با نفوذها و ارتباط‌های خود می‌توانند هر کاری انجام دهند.

مربی پیشین استقلال و فرزند مرحوم ناصر حجازی که این روزها دیگر در ایران سکونت ندارد و مقیم ترکیه شده است، درباره اتفاقی که برای فیلم پدرش افتاد، گفت: فیلم «من ناصر حجاری هستم» مشکل حقوقی ندارد.

آتیلا حجازی در مورد لغو مجوز اکران عمومی مستند «من ناصر حجازی هستم» عنوان کرد: این ابلاغ به دست مسئولان اجرایی فیلم رسیده است البته من قبلا با تهیه کننده فیلم صحبت کرده بودم و ایشان با صراحت به من گفت که این فیلم پروانه رسمی نمایش دارد و اینطور نیست که به همین راحتی لغو اکران شود اما تاسف‌آور است که برخی افراد با نفوذها و ارتباط‌های خود می‌توانند هر کاری انجام دهند.

آتیلا حجازی: قلعه‌نویی توهم بزرگ بودن دارد
او در مورد اینکه آیا موضوعی علیه امیر قلعه‌نویی در این فیلم وجود دارد؟ به تسنیم گفت: هیچ موضوعی علیه او نیست و فکر می‌کنم ایشان توهم توطئه و بزرگ بودن دارد. من فیلم را به طور کامل دیدم و هیچ چیزی علیه ایشان وجود ندارد. واقعاً از این اتفاقات متعجبم و باید بگویم خنده‌دار است. البته این چیزها در ایران عجیب نیست چون اگر هر جایی آشنا داشته باشید خیلی راحت کارتان راه می‌افتد.

فرزند مرحوم ناصر حجازی در مورد صحبت‌های وکیل قلعه نویی که گفته لغو اکران این فیلم، کادوی تولد حجازی بود، اظهار داشت: من برای ایشان متاسفم، البته او را نمی‌شناسم اما متاسفم برای دانشگاهی که به وکیل قلعه‌نویی مدرک داده است. از قول من بنویسید که ما هم برای شما کادوهای قشنگ خواهیم فرستاد.

 

اخبار ورزشی - تابناک

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه