تاریخ انتشار : دوشنبه, 28 اسفند 1396 21:00. جانلوئیجی بوفون، کاپیتان یوونتوس، حداقل برای دو بازی دیگر به حضور در تیم ملی ایتالیا ادامه خواهد داد. به گزارش ورزش 3، دروازه بان با تجربه ایتالیایی پس از ناکامی تیمش در صعود به جام جهانی با شکست مقابل سوئد، از تیم ملی اعلام بازنشستگی کرد. با این حال به نظر می‌رسد او برای دو دیدار دوستانه مقابل آرژانتین و انگلیس، به دعوت دی باجو پاسخ مثبت داده است. گلر با تجربه گفت:" من به تیم ملی برگشتم زیرا شخصیتی منسجم دارم و مسئولیت پذیری بالایی دارم که همین د ...

واکنش بوفون به بازگشت به تیم ملی ایتالیا

تاریخ انتشار : دوشنبه, 28 اسفند 1396 21:00


اخبار,اخبار ورزشی,بوفون

جانلوئیجی بوفون، کاپیتان یوونتوس، حداقل برای دو بازی دیگر به حضور در تیم ملی ایتالیا ادامه خواهد داد.

به گزارش ورزش 3، دروازه بان با تجربه ایتالیایی پس از ناکامی تیمش در صعود به جام جهانی با شکست مقابل سوئد، از تیم ملی اعلام بازنشستگی کرد. با این حال به نظر می‌رسد او برای دو دیدار دوستانه مقابل آرژانتین و انگلیس، به دعوت دی باجو پاسخ مثبت داده است.

 

گلر با تجربه گفت:" من به تیم ملی برگشتم زیرا شخصیتی منسجم دارم و مسئولیت پذیری بالایی دارم که همین دو عامل برای حضورم در اینجا کافی است. دی باجو هم رفتار خیلی خوبی با من داشت. جوانتر ها به رشد خود ادامه می‌دهند و در آینده برایشان فضا خواهد بود. اولین اردوی تیم بدون آستوری؟ یکی از دلایل حضور من اینجا همین بود. فکر می‌کنم اینکه دعوت را قبول کردم تصمیم درستی بود."

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه