تاریخ انتشار : چهارشنبه, 28 بهمن 1394 17:07. دروازه بان نفت تائید کرد که گلر استقلال با او شوخی کرده است. به گزارش خبرآنلاین؛ سید مهدی رحمتی بعد از بازی نفت و استقلال در لیگ برتر، با این بازیکن شوخی کرد. پس از مسابقه بود که بعضی از سایت ها فاش کردند رحمتی به شوخی به بیرانوند لقبی را داده که باب میل پرسپولیسی ها نیست. همین مسئله باعث شد تا دردسر زیادی برای رحمتی درست شود و هواداران پرسپولیس در فضای مجازی علیه او اقداماتی کنند. بیرانوند در واکنش به شوخی رحمتی و در پاسخ به این سوال که آیا او ...

واکنش بیرانوند به خبری که برای مهدی رحمتی بدجور دردسرساز شد

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 28 بهمن 1394 17:07


اخبار,اخبار ورزشی,بیرانوند

دروازه بان نفت تائید کرد که گلر استقلال با او شوخی کرده است.

به گزارش خبرآنلاین؛ سید مهدی رحمتی بعد از بازی نفت و استقلال در لیگ برتر، با این بازیکن شوخی کرد. پس از مسابقه بود که بعضی از سایت ها فاش کردند رحمتی به شوخی به بیرانوند لقبی را داده که باب میل پرسپولیسی ها نیست. همین مسئله باعث شد تا دردسر زیادی برای رحمتی درست شود و هواداران پرسپولیس در فضای مجازی علیه او اقداماتی کنند.

 

بیرانوند در واکنش به شوخی رحمتی و در پاسخ به این سوال که آیا او در پایان بازی به شوخی به تو گفته است لنگی دو آتشه، می گوید: «سید مهدی این حرف را به شوخی به من گفت. جوابی هم به او ندادم. سید بزرگتر من است و احترامش هم واجب است.»

 

اخبار ورزشی - خبرآنلاین

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه