واکنش تند ملی پوش استقلال به انتقاد شدید قلعه نویی

واکنش تند ملی پوش استقلال به انتقاد شدید قلعه نویی


اخبار,اخبار ورزشی,تیم فوتبال استقلال


 اخبار ورزشی  - واکنش تند ملی پوش استقلال به انتقاد شدید قلعه نویی / هافبک آبی ها قهر کرد

آندرانیک تیموریان با غیبت در تمرین روز تاسوعای استقلال سرو صدای زیادی به پا کرد.

  آندرانیک تیموریان روز شنبه در جلسه‌ای با مسئولان استقلال شرکت کرده و حتی با آنها اتمام حجت کرد که به مطالبات خود نیاز دارد و بهتر است مسئولان استقلال روی حرف خود باشند و پول وی را پرداخت کنند.

از سوی دیگر حتی با وجود اینکه آندو به طلبش نرسید آن روز به محل تمرین استقلال رفت و حتی او قصد داشت با آبی‌پوشان راهی تبرزی شود اما وی در جریان تمرین همان روز با سرمربی استقلال به اختلاف خورد.

هافبک استقلال در جریان تمرین نزد قلعه‌نویی رفت و حدود 15 دقیقه با وی گفت‌و‌گو کرد. سرمربی استقلال هم از تیموریان به خاطر عملکردش انتقاد کرد و مدعی شد او امسال کارایی لازم را نداشته که تیموریان هم جواب سرمربی استقلال را داد و مدعی شد حالا که پولم را نگرفته‌ام، این بهانه‌ها مطرح می‌شود. اگر من خوب نیستم شما چرا من را جذب کردید؟ اگر من را نمی خواهید روراست بگویید تا هم بدانند.

تیموریان بعد از گفتن این صحبت‌ها و اتمام تمرین با ناراحتی کمپ را ترک کرد و به همین دلیل در تمرین روز تاسوعا هم حاضر نشد.

مسئولان استقلال در تلاش هستند این بازیکن را به تمرینات برگردانند اما حتی اگر این بازیکن در تمرینات شرکت کند جایی در ترکیب تیمش در بازی جمعه نخواهد داشت.

 اخبار ورزشی -  نامه

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه