واکنش رئیس PSG به جدایی امری و جذب توخل. تاریخ انتشار : دوشنبه, 27 فروردین 1397 09:21. رئیس باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن به پایان همکاری با اونای امری و جذب توماس توخل واکنش نشان داد. به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، پاری ‌سن‌ ژرمن ‌در حساس ترین بازی هفته سی و سوم رقابت‌ های لیگ فرانسه از موناکو پذیرایی کرد و توانست با پیروزی پرگل در آن قهرمانی خود را قطعی کند. خبرهای زیادی درباره پایان کار امری با تیم پاریسی به گوش می رسد و این باعث شد تا بعد از نهایی شدن قهرمانی این تیم از رئیس باشگاه این سوال پر ...

واکنش رئیس PSG به جدایی امری و جذب توخل

تاریخ انتشار : دوشنبه, 27 فروردين 1397 09:21


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,پاری ‌سن‌ ژرمن
رئیس باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن به پایان همکاری با اونای امری و جذب توماس توخل واکنش نشان داد. 

به گزارش ایسنا و به نقل از  اکیپ، پاری ‌سن‌ ژرمن ‌در حساس ترین بازی هفته سی و سوم رقابت‌ های لیگ فرانسه از موناکو پذیرایی کرد و توانست با پیروزی پرگل در آن قهرمانی خود را قطعی کند.

 

خبرهای زیادی درباره پایان کار امری با تیم پاریسی به گوش می رسد و این باعث شد تا بعد از نهایی شدن قهرمانی این تیم از رئیس باشگاه این سوال پرسیده شود. ناصر الخلیفی در این باره، گفت‌: امری تا پایان فصل جاری با ما قرارداد دارد و او باید به کار خود تا پایان قراردادش ادامه‌ دهد.

 

رئیس باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن درباره این سوال که آیا با توماس توخل قرارداد امضا شده است، این گونه پاسخ داد: هرگاه با مربی قرارداد امضا کنیم آن را اعلام خواهیم کرد. تا در حال‌ حاضر هیچ کاری انجام نداده‌ایم. امری سرمربی ما است و خوشبختانه توانستیم با نتیجه‌ 7 بر یک به پیروزی برسیم. امری تا پایان فصل قرارداد دارد و فکر کنم که جواب سوال شما را به خوبی دادم.

 

پاری ‌سن‌ ژرمن با پیروزی که برابر موناکو به دست آورد 87 امتیازی شد و پنج هفته باقی‌ مانده به پایان لیگ فرانسه توانست با 17 امتیاز اختلاف نسبت به نزدیک‌ترین تعقیب کننده خود قهرمانی اش را قطعی کند.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه