واکنش ستاره استقلال به عکس مشترکش با سروش رفیعی. تاریخ انتشار : دوشنبه, 25 بهمن 1395 12:38. فرشید اسماعیلی از سروش رفیعی کوچکتر است. به گزارش خبرآنلاین؛ بعد از دربی تصویری در فضای مجازی منتشر شد و شرح آن این بود؛ روزهایی که فرشید اسماعیلی و سروش رفیعی در فجرسپاسی همبازی بودند. همه تصور می کردند نفر اول در بین نشسته ها و از سمت راست، فرشید اسماعیلی است اما این بازیکن می گوید سایت ها و کانال ها به اشتباه افتاده اند چرا که آن بازیکن او نیست. اسماعیلی وقتی به فجر پیوست که سروش رفیعی این باشگاه ...

واکنش ستاره استقلال به عکس مشترکش با سروش رفیعی

تاریخ انتشار : دوشنبه, 25 بهمن 1395 12:38


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی , فوتبال

فرشید اسماعیلی از سروش رفیعی کوچکتر است.

 به گزارش خبرآنلاین؛ بعد از دربی تصویری در فضای مجازی منتشر شد و شرح آن این بود؛ روزهایی که فرشید اسماعیلی و سروش رفیعی در فجرسپاسی همبازی بودند. همه تصور می کردند نفر اول در بین نشسته ها و از سمت راست، فرشید اسماعیلی است اما این بازیکن می گوید سایت ها و کانال ها به اشتباه افتاده اند چرا که آن بازیکن او نیست.

 

اسماعیلی وقتی به فجر پیوست که سروش رفیعی این باشگاه را ترک کرد و به باشگاه فولاد خوزستان ملحق شد. اسماعیلی می گوید: «از نظر سنی من کوچکتر از سروش هستم و او زودتر از من به فجر سپاسی رفت.» اسماعیلی 22 ساله است و سروش رفیعی 26 ساله. 

 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی , فوتبال

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه