واکنش سرمربی بوسني به شکست برابر آرژانتين

واکنش سرمربی بوسني به شکست برابر آرژانتين


اخبار,اخبار ورزشی ,سرمربي تيم ملي بوسني

 

اخبار ورزشی - سوسيچ: مهار مسي غير ممکن بود

سرمربي تيم ملي بوسني گفت: مهار ليونل مسي غير ممکن بود.

سافت سوسيچ پس از شکست تيمش برابر آرژانتين در نخستين ديدار خود در جام جهاني اظهار داشت: بازي مقابل يکي از بهترين تيم‌هاي دنيا خيلي دشوار است و اينکه بدانيم در نوک خط حمله اين تيم بازيکني مثل مسي حضور دارد کار را سخت‌تر مي‌کند.

وي افزود: حضور مسي در يک تيم، آزمايشي براي خط دفاع هر تيمي است. آرژانتين از اين پيروزي لذت برد و مطمئن هستم که ساير تيم‌ها را نيز به دردسر مي‌اندازد. بوسني نيز اولين ديدار خود در جام جهاني را تجربه مي‌کرد و از اين قاعده مستثني نبود.

سرمربي تيم ملي بوسني خاطرنشان کرد: مهار مسي کار دشواري است. من سعي کردم در طول 90 دقيقه با تاکتيک‌هايي که به کار گرفتم مسي را مهار کنم اما مهار او غير ممکن بود. هدف ما اين بود تا مقابل يکي از مدعيان قهرماني اين جام مقاومت کنيم و البته موفق به اين کار نيز شديم.

سوسيچ عنوان کرد: به اعتقاد من اگر ما آن گل به خودي را نمي‌زديم بازي روندي متفاوت به خود مي‌گرفت. به هر حال از حالا خودمان را براي بازي روز شنبه برابر نيجريه آماده مي‌کنيم.


------------------------------

 

سابيا: نتيجه 2 بر يک عادلانه‌ بود

سرمربي تيم ملي آرژانتين معتقد است بوسني تيم سرسختي نشان داد و نتيجه 2 بر يک براي اين ديدار عادلانه‌ بود.

آلخاندرو سابيا سرمربي تيم ملي آرژانتين پس از پيروزي 2 بر يک تيمش برابر بوسني‌وهرزگوين عنوان کرد:‎ با وجود اينکه در پاره اي از اوقات بازي عملکردمان خوب نبود اما در کل از نتيجه اين ديدار راضي هستم.

سرمربي آرژانتين در ادامه عنوان کرد: خيلي مهم بود که بازي را با برد شروع کنيم و در نيمه دوم با ورود ايگواين به زمين تيم ما قدرت تهاجمي بهتري گرفت.

وي تصريح کرد: با توجه به روند بازي، نتيجه 2 بر صفر شايد چندان عادلانه نبود از همين رو فکر مي‌کنم نتيجه 2 بر يک براي اين ديدار عادلانه‌تر بود.

سابيا همچنين گفت: فوتبال همين است و گاهي اوقات شرايط دشوار مي‌شود، خصوصا که بوسني تيم سرسختي بود. مهم است که در اين بازي به پيروزي رسيديم. نقاط ضعفي داشتيم و بايد آنها را پوشش دهيم. اگر اشتباهي هم در اين بازي رخ داده، مقصر آن من هستم. 

اخبار ورزشی - ورزش 3

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه