واکنش فیس‌بوکی کی‌روش به دیدار با رئیس‌جمهور. تاریخ انتشار : جمعه, 26 خرداد 1396 20:15. کارلوس کی‌روش در صفحه فیس‌بوک خود مطلبی درباره دیدار با حسن روحانی نوشت. به گزارش خبرآنلاین؛ کارلوس کی روش که دو روز پیش به همراه سایر اعضای تیم ملی راهی خیابان پاستور شد تا در جلسه ای با رئیس جمهوری حضور پیدا کند، امروز در صفحه اجتماعی خود با انتشار مطلبی از افتخار دیدار با دکتر روحانی سخن گفت. وی در مطلب خود نوشت: «این افتخار بزرگی بود که به همراه اعضای تیم ملی مورد پذیرش رئیس جمهور واقع شدیم، بسیار مغر ...

واکنش فیس‌بوکی کی‌روش به دیدار با رئیس‌جمهور

تاریخ انتشار : جمعه, 26 خرداد 1396 20:15


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,کی‌روش

کارلوس کی‌روش در صفحه فیس‌بوک خود مطلبی درباره دیدار با حسن روحانی نوشت.

 به گزارش خبرآنلاین؛ کارلوس کی روش که دو روز پیش به همراه سایر اعضای تیم ملی راهی خیابان پاستور شد تا در جلسه ای با رئیس جمهوری حضور پیدا کند، امروز در صفحه اجتماعی خود با انتشار مطلبی از افتخار دیدار با دکتر روحانی سخن گفت.

 

وی در مطلب خود نوشت: «این افتخار بزرگی بود که به همراه اعضای تیم ملی مورد پذیرش رئیس جمهور واقع شدیم، بسیار مغرور و خرسندم که دستاوردهای تیم ملی را خدمت ایشان ارائه دادیم و درباره برنامه ها، جاه طلبی ها و چالش های بعدی مان که تلاش و برنامه ریزی برای حضور موفق در جام جهانی است با ایشان به صحبت پرداختیم.»

 

 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,کی‌روش

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه