واکنش مظلومی پس از پیروزی تیمش مقابل سپاهان. تاریخ انتشار : دوشنبه, 04 آبان 1394 18:27. مظلومی: هیچ موقع از دربی نترسیده‌ام/ حیدری علاقه مند بود به اصفهان بیاید!. سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: هیچ موقع از دربی نترسیدم و به خاطر شکست در این مسابقه محتاط نبودم. پرویز مظلومی پس از پیروزی سه بر صفر خارج از خانه مقابل سپاهان گفت: برای مساوی به اصفهان نیامده بودیم چون اصلا به درد ما نمی خورد و دوست نداشتیم قبل از دربی چهارمین تساوی پی در پی را داشته باشیم. وی ادامه داد: روی نقاط مثبت سپاهان کار ک ...

واکنش مظلومی پس از پیروزی تیمش مقابل سپاهان

تاریخ انتشار : دوشنبه, 04 آبان 1394 18:27


اخبار,اخبار ورزشی,تیم فوتبال استقلال

مظلومی: هیچ موقع از دربی نترسیده‌ام/ حیدری علاقه مند بود به اصفهان بیاید!

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: هیچ موقع از دربی نترسیدم و به خاطر شکست در این مسابقه محتاط نبودم.

 پرویز مظلومی پس از پیروزی سه بر صفر خارج از خانه مقابل سپاهان گفت: برای مساوی به اصفهان نیامده بودیم چون اصلا به درد ما نمی خورد و دوست نداشتیم قبل از دربی چهارمین تساوی پی در پی را داشته باشیم.

وی ادامه داد: روی نقاط مثبت سپاهان کار کرده بودیم و آن را کور کردیم. نیمه اول آنطور که باید و شاید خواسته‌های ما پیاده نشد چون دنبال بازی تهاجمی بودیم اما زود گل زدیم و خیلی زود عقب نشستیم که باعث شد سپاهان نبض بازی را در دست گیرد اما در نیمه دوم با تغییراتی که انجام دادیم چون می‌دانستیم سپاهان برای حمله جلو می‌آید از بازیکنان سرعتی استفاده کردیم تا در ضد حملات به نتیجه برسیم که رسیدیم و حتی می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم.

مظلومی درباره دربی نیز گفت: علاقه مند به صفر - صفر نیستم. استقلال به غیر از دیدار مقابل ذوب‌آهن در تمام مسابقاتش گل زده است و گل هم دریافت کرده است اما علاقه من به بازی هجومی است و هیچ موقع به خاطر ترس از دربی دفاعی بازی نکردیم. هیچ موقع از دربی نترسیدم و این بار هم به امید خدا برای برد می‌رویم اما مطمئنا با ترس مقابل پرسپولیس بازی نخواهیم کرد.

سرمربی استقلال تصریح کرد: به سپاهان نیز تبریک می‌گویم، فرکی از مربیان خوب ما است و متاسفم که چنین برخوردهایی از سوی هواداران می‌شود چون در شان ما نیست. او سال گذشته سپاهان را قهرمان کرد و فولاد را هم قهرمان کرده بود و چنین برخوردهایی درست نیست.

وی در پاسخ به این سوال که در هفته‌های اخیر به خط دفاعی استقلال انتقاد می‌شد گفت: تلاش می‌کردیم در این مدت کوتاه روی دفاع تیمی کار کنیم و خوشبختانه بچه‌ها احساس مسئولیت بیشتری در مسابقات اخیر داشتند. در بازی قبل هم دفاع خوبی داشتیم. امروز هم تمام بازیکنان از مهاجمان گرفته تا مدافعان در کار دفاعی خوب کار کردند.

مظلومی درباره کیفیت چمن ورزشگاه فولادشهر گفت: بد نبود اما بهتر است بازیکنانی که در زمین بازی کردند در این باره اظهارنظر کنند.

وی درباره عدم حضور خسرو حیدری و نیمکت‌نشین بودن او و احتمال حضورش در دربی گفت: تا حالا به سپاهان فکر می‌کردیم و از حالا فکر ما روی دربی متمرکز است تا چه چینشی داشته باشیم. زمان کم است و تنها می‌توانیم یک جلسه تمرین مفید داشته باشیم. حیدری خودش را به تیم رساند و علاقمند بود همراه ما به اصفهان بیاید اما ریسک نکردیم و از او استفاده نکردیم.

سرمربی استقلال درباره خط خوردن آرش برهانی از فهرست 18 نفره گفت: صلاح دیدیم امروز برهانی نباشد و از بازیکنان جوان‌تر استفاده کنیم و گرنه مسئله خاصی نبود. ما تیم هستیم و براساس تاکتیک در هر مسابقه از بازیکنان استفاده می‌کنیم و گرنه برهانی در بازی قبل خوب بود.

 

----------------------------


فرکی: خود استقلالی‌ها هم فکر نمی‌کردند ۳ بر صفر ببرند/ آنها تاکتیکی روی ما انجام ندادند

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت:در 5 بازی فقط یک گل زده‌ایم، این یعنی توان سپاهان برای گلزنی.

حسین فرکی پس از شکست سه بر صفر مقابل استقلال گفت: پیروزی را تقدیم به استقلال کردیم و این باخت گردن من است و بازی را خوب و با انگیزه شروع کردیم اما اشتباهی که مرتکب شدیم ان هم مقابل استقلال وتیم بزرگ دیگر نتوانستیم بعد از گلی که خوردیم با وجود اینکه در نیمه اول کاملا تیم برتر بودیم نتوانستیم در ضربات اخر گل خورده را جبران کنیم. به جز آن 2 موقعیت داشتند و یک گل زدند اما ما چند موقعیت از دست دادیم. خط حمله ما 9 گل زده و در 5 بازی یک گل زده‌ایم و کاملا مشخص است که توان ما برای رسیدن به گل چگونه است. باخت را توجیه نمی‌کنم اما این واقعیت است. نیمه اول تیم برتر بودیم و یک بر صفر باختیم.

وی ادامه داد: در نیمه دوم هم به اشتباه خودمان گل دوم را هم خوردیم و با نتیجه 2 بر صفر شرایط برای ما سخت شد با این حال مالکیت توپ را در اختیار داشتیم. در نهایت بازی را به استقلال واگذار کردیم و به این تیم و مظلومی تبریک می‌گویم و این باخت را پذیرفته‌ایم و امروز روی خوش فوتبال رویش را به ما نشان نداد و در زدن ضربات آخر هم نتوانستیم گلزنی کنیم و نتوانستیم از موقعیت‌ها استفاده کنیم و 3 بر صفر باختیم و امیدوارم در آینده جبران کنیم.

فرکی افزود: استقلال و ما از بازیکنان جوان استفاده کردیم اما شرایط بازی به گونه‌ای رقم خورد که استقلال از موقعیت‌هایش استفاده کرد. برزای و کریمی زمانی به میدان آمدند که تیمشان 2 بر صفر از حریف پیش بود و ما هم از ابتدا بازیکنان جوان را استفاده کردیم و شاید اگر ما هم شرایط استقلال را داشتیم همین کار را می‌کردی. استقلال به جوانانش میدان داد اما ما چنین فرصتی نداشتیم و به طور کلی روی با هوش عمل کردن استقلال باختیم و شاید خود این تیم هم فکر نمی‌کرد با اختلاف 3 گل برنده شود.

وی ادامه داد: همه چیز را برای استقلال فراهم کردیم و اشتباه خودمان بود. استقلال تاکتیکی روی ما انجام نداد و اشتباه خودمان بودیم. ما دو گل خوردیم و بعد مجبور بودیم حمله کنیم، این باخت را گردن می‌گیرم. دوست دارم زمانی به جوان میدان بدهم که تیم برنده شود اما وقتی 3 بر صفر از حریف عقب هستیم آوردن جوانان به میدان کاری از پیش نمی‌برد.

سرمربی سپاهان در مورد اینکه می‌توانید این تیم را به اوجش برگردانید، گفت: نمی‌خواهم ضرب المثلی استفاده کنیم که شایسته نباشد اما اگر آدم یک سوزن به خودش بزند بد نیست. بقیه را نمی‌گویم وقتی پیروز می‌شویم همه هستند  ولی وقتی می‌بازیم فقط یک نفر مقصر است. آنهایی که بازی سپاهان را دنبال می‌کنند باید شرایط را در نظر بگیرند و یک عده توقع جوانگرایی دارند و یک عده توقع قهرمانی دارند همه را نمی‌توان باهم انتظار داشته باشیم امروز هم مقابل استقلال بازی بدی انجام ندادیم و توان گلزنی فعلا نداریم و در آینده امیدوارم بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم و بتوانیم امتیازهای از دست داده را جبران کنیم.

فرکی در مورد اینکه اصرار خاصی بر ارسال از جناحین داشتید، گفت: اصرار صدرصد نداشتیم در هر دو بخش سانتر و حرکت روی زمین کار کرده‌ بودیم بین نیمه هم به بازیکنان گفتم  اصرار داشتیم هم از عمق و هم از کناره ها ارسال کنیم اما در مجموع نتوانستیم. هم استقلال خوب عمل کرد و هم ما نتوانستیم کار کنیم. امروز روز خوب حنیف و رحمتی هم بود.

وی در مورد وضعیت مهاجمان سپاهان گفت: در بخش حمله مشکلات داریم که باید حل شود و در خط دفاع هم مشکلاتی داریم که باید حل شود. برای به گل رسیدن ممکن است یک گلزن ذاتی داشته باشی و دو توپ بیاید و یکی از آنها را گل کند اما مشکل ما این است که فشار می‌آوریم و موقعیت خلق می‌کنیم اما بازیکنی که باید توپ را درون دروازه کند نیست. شریفی در نوع خودش جوان آینده داری است و گلزن است اما او ذاتا گلزن نیست اما او با یک مهاجم گلزن ذاتی فرق می‌کند و امیدوارم که یک بازیکن گلزن بگیریم. بازیکنان زحمت می‌کشند و ما هم حوصله می‌کنیم، انتظارم این است که ما را درک کنید این ها توجیه نیست و امیدوارم در آینده بتوانیم بهتر کار کنیم. انتظارات از شریفی بالاست.

وی در مورد وضعیت محرم نوید کیا، گفت: بازی قبلی بیرون بود آمادگی صدرصد نداشت ولی او امروز خوب هم کار کرد. از او راضی بودم تیم ما بازی را باخته است و طبیعی بود که اشتباهاتی ممکن است صورت بگیرد اما محرم یک بازیکن با تجربه است و نمی‌توانیم از این بازیکن 34 ساله به اندازه یک جوان توقع داشته باشیم و از بازی او راضی بودم.

فرکی در مورد اینکه به نظر می‌رسید یک صحنه پنالتی برای سپاهان بود و ظاهرا داور نمی‌خواست به بازیکنان استقلال کارت بدهد، گفت: من نمی‌توانم چیزی بگویم و کارشناسان داوری باید نظر بدهند. اگر پنالتی بوده و نگرفته که ما دو بر یک می‌شدیم و شاید می‌توانستیم به بازی برگردیم. داور مدیریت کرد و با حریف مهربان‌تر بود و در یکی دو مورد می‌توانست به بازیکن حریف کارت زرد بدهد اما داور روی گل‌ها و نتیجه بازی نقشی نداشت.

سرمربی سپاهان در پایان نشست گفت: خواهش می‌کنم جملات را جا به جا نکنید. بعد از بازی  با سیاه جامگان در مطالبی جمله‌ای پس و پیش شده بود. جا به جا شده بود و جملات را دقت کنید. من گفته بودم محرم امروز هم آمده بود از او استفاده می‌کردم اما برخی نوشته بودند استفاده نمی‌کردم. در صورتیکه بازیکنان از من خواسته بودند که محرم سر تمرینات برگردد. نتیجه به مربی مربوط است و این مسایل به نوید کیا و اینکه بازیکن را بخواهند یا نخواهند ربطی پیدا نمی‌کند.

 

اخبار ورزشی - فارس

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه