تاریخ انتشار : جمعه, 24 فروردین 1397 20:44. با انجام قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا، تیم های لیورپول و رم یکی از بازی های نیمه نهایی را برگزار می کنند. به گزارش ایلنا، گرچه بسیاری معتقدند با قرعه رم، لیورپول مشکلی برای صعود به فینال نخواهد داشت اما کلوپ ادعا کرد این قرعه هرگز آسان نیست. کلوپ در این باره گفت: « داشتم فکر می کردم در مورد قرعه کشی چه چیزی باید بگویم اما بی شک احساس من خوشحالی از عدم برخورد با رئال و بایرن و رضایت از قرعه رم نبود. این فقط قرعه کشی است و من می دانم که بسیار هیجان ا ...

واکنش کلوپ به تقابل با رم در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا

تاریخ انتشار : جمعه, 24 فروردين 1397 20:44


اخبار,اخبار ورزشی,یورگن کلوپ

با انجام قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا، تیم های لیورپول و رم یکی از بازی های نیمه نهایی را برگزار می کنند.

به گزارش ایلنا، گرچه بسیاری معتقدند با قرعه رم، لیورپول مشکلی برای صعود به فینال نخواهد داشت اما کلوپ ادعا کرد این قرعه هرگز آسان نیست.

 

کلوپ در این باره گفت: « داشتم فکر می کردم در مورد قرعه کشی چه چیزی باید بگویم اما بی شک احساس من خوشحالی از عدم برخورد با رئال و بایرن و رضایت از قرعه رم نبود. این فقط قرعه کشی است و من می دانم که بسیار هیجان انگیز است اما مهمترین خبر این است که ما هنوز در این رقابت ها هستیم. در مقابل هر حریفی شانس داشتیم زیرا این فوتبال است، بنابراین شانس صعود برابر رم هم وجود دارد.اما اگر کسی فکر کند این ساده ترین قرعه است، من نمی توانم به این شخص کمک کنم و بدیهی است که او ۲ بازی رم برابر بارسلونا را ندیده است. از نظر هیجانی، رویارویی با آنها واقعا جالب است زیرا من در رم هرگز مربیگری نکرده ام.»

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه