واکنش کی رو ش به صحبت های وزیر ورزش

واکنش کی رو ش به صحبت های وزیر ورزشاخبار,اخبارورزشی, سرمربی تیم ملی فوتبال

  کارلوس کروش گفت که لیست تیم ملی را هفته آینده اعلام می کند.

به گزارش  خبرآنلاین؛ کارلوس کروش سرمربی تیم ملی فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: «فکر می کردم بعد از جلسه اول، صحبت های کفاشیان همه پاسخ ها را می دهد و نیازی نیست من صحبت کنم. صحبت های کفاشیان درمورد صحبت های وزیر کافی بود. پس لازم نیست درباره جلسه اول صحبت کنیم. در جلسه دوم هم دنبال راهکارهایی برای تیم ملی بودیم که ما در خردادماه دو مینی کمگ داریم که در آن ها از بازیکنانی که در لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی حضور دارند استفاده نمی کنیم. در این دو مینی کمپ فرصت به بازیکنان جوان داده می شود تا برای حضورشان در تیم ملی بجنگند.»


او ادامه داد: «لیست تیم ملی را که اعلام کنیم همه متوجه می شوند ما چقدر توجه و ریزبینی روی لیگ داریم. بعد از اعلام لیست، چند سورپرایز در تیم می بینید. بازی با ازبکستان در تاریخ 11 ژوئن قطعی شده. بعد از آن هم به ترکمنستان می رویم تا اولین بازی رسمی در انتخابی جام جهانی و جام ملت های 2019 به مصاف تیم ملی ترکمنستان برویم. موضوع دیگری که درباره آن صحبت کردیم اما هنوز قطعی نشده بازی دوستانه با ژاپن است.»


کروش درمورد اینکه آیا نکونام مربی تیم ملی می شود؟ گفت: «این گزینه را هم بررسی می کنیم. من پیشنهادم را داده ام. درمورد ماندگاری مارکار آقاجانیان هم هیچ حرفی نیست و او می ماند. اما من دوست دارم نکونام در کنارم کار کند. ما همه بازیکنان را از نزدیک دیده ایم. مهرداد خانبان تا به اینجا سردرد زیادی به من داده چراکه تمام بازی ها را به همراه عملکرد بازیکنان به من داده. هفته آینده تصمیمات فوق العاده ای می گیرم. هفته آینده لیست تیم ملی اعلام خواهد شد.»


او درمورد حرف وزیر ورزش که گفته لمپن های وارداتی کارفرمای ما شده اند گفت: «من هفته گذشته مسئولیت زیادی داشتم و بازی های لیگ قهرمانان اروپا را تماشا کردم. سرم شلوغ بود و به چیز دیگری فکر نکردم.»


 اخبار  ورزشی  -  خبر  آنلاین 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه