تاریخ انتشار : دوشنبه, 06 شهریور 1396 17:05. مسعود سلطانی‌فر در نامه‌ای خطاب به معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی‌اش خواست تا بررسی همه جانبه درباره نتایج کشتی در مسابقات جهانی پاریس انجام شود. به گزارش ایسنا، در پی کسب نتایج ضعیف تیم کشتی آزاد ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان (پاریس 2017)، وزیر ورزش و جوانان بررسی درباره کسب این نتایج ضعیف را خواستار شد. متن نامه وزیر خطاب به محمدرضا داورزنی به شرح زیر است:. "جناب آقای داورزنی. معاون محترم توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای. با سلام و احترام. با توجه ب ...

ورود وزیر ورزش به ناکامی کشتی آزاد در قهرمانی جهان + سند

تاریخ انتشار : دوشنبه, 06 شهریور 1396 17:05


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,سلطانی فر

مسعود سلطانی‌فر در نامه‌ای خطاب به معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی‌اش خواست تا بررسی همه جانبه درباره نتایج کشتی در مسابقات جهانی پاریس انجام شود.

به گزارش ایسنا، در پی کسب نتایج ضعیف تیم کشتی آزاد ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان (پاریس 2017)،  وزیر ورزش و جوانان بررسی درباره کسب این نتایج ضعیف را خواستار شد.

 

متن نامه وزیر خطاب به محمدرضا داورزنی به شرح زیر است:

 

"جناب آقای داورزنی

 

معاون محترم توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای

 

با سلام و احترام

 

با توجه به نتایج ضعیف و دور از انتظار تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در مسابقات جهانی 2017 پاریس (فرانسه) لازم و ضروری است در اسرع وقت کار گروهی با حضور مسئولین ذی‌ربط در فدراسیون کشتی، کارشناسان خبره، صاحب نظران، پیشکسوتان و ... این رشته ورزشی، تشکیل و ضمن انجام بررسی‌های همه جانبه و تجزیه و تحلیل دقیق نتایج به دست آمده در مسابقات فوق، علل و دلایل این ناکامی را مشخص نموده و ظرف مدت 20 روز نقطه نظرات کارشناسی و راهکارهای لازم را برای بهبود وضعیت موجود و برطرف نمودن ضعف ها، ارائه نمایند.

 

مسعود سلطانی‌فر"

 

 اخبارورزشی ,خبرهای ورزش�� ,سلطانی فر

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه