وعده بازیکن جوان پرسپولیس به هواداران/به زودی قراردادم را تمدید می کنم. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 07 بهمن 1395 09:28. به نظر می‌آید محمد انصاری قراردادش را با پرسپولیس تمدید کند. به گزارش خبرآنلاین؛‌ کشف برانکو ایوانکویچ ظاهرا قصد جدایی از سرخ ها را ندارد. محمد انصاری مدافع جوان و چپ پای تیم پرسپولیس که فصل گذشته برانکو به او اعتماد کرد و قسمت چپ دفاع تیمش را به او سپرد به زودی قراردادش را با این تیم تمدید می کند. او که امسال و با صلاح دید کادرفنی به قلب خط دفاع کوچ کرد و به سبب درخشش به ارد ...

وعده بازیکن جوان پرسپولیس به هواداران/به زودی قراردادم را تمدید می کنم

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 07 بهمن 1395 09:28


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,پرسپولیس

به نظر می‌آید محمد انصاری قراردادش را با پرسپولیس تمدید کند.

 به گزارش خبرآنلاین؛‌ کشف برانکو ایوانکویچ ظاهرا قصد جدایی از سرخ ها را ندارد. محمد انصاری مدافع جوان و چپ پای تیم پرسپولیس که فصل گذشته برانکو به او اعتماد کرد و قسمت چپ دفاع تیمش را به او سپرد به زودی قراردادش را با این تیم تمدید می کند.

 

او که امسال و با صلاح دید کادرفنی به قلب خط دفاع کوچ کرد و به سبب درخشش به اردوی تیم ملی هم دعوت شد در گفت و گویش با روزنامه پیروزی گفته که در مورد تمدید قراردادش به زودی اتفاقاتی خواهد افتاد. صحبت تمدید قرارداد انصاری با پرسپولیس در حالی مطرح شد که چندی پیش یک باشگاه چینی خواهان جذب این مدافع جوان و خوش استیل بود.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه