وقتی بازیکنان پرسپولیس می گویند جشن افتضاح بود، منظورشان چیست؟. تاریخ انتشار : شنبه, 08 اردیبهشت 1397 15:10. دیروز جشن قهرمانی لیگ برتر هفدهم مطابق معمولا با حواشی زیادی برگزار شد. به گزارش خبرآنلاین؛ اگرچه روز گذشته یکی از بهترین مراسم های چند سال اخیر فوتبال ایران برای قهرمان لیگ برتر در استادیون آزادی برپا شد و تمامی هواداران از حضور در صحنه احساس رضایت و خوشحالی کردند، اما باز هم مشکلاتی وجود داشت که همیشه نقطه ای تاریک در جشن ها محسوب می شود. با وجود اینکه در زمان بالا بردن جام توسط پر ...

وقتی بازیکنان پرسپولیس می گویند جشن افتضاح بود، منظورشان چیست؟

تاریخ انتشار : شنبه, 08 ارديبهشت 1397 15:10


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,پرسپولیس
دیروز جشن قهرمانی لیگ برتر هفدهم مطابق معمولا با حواشی زیادی برگزار شد. 

به گزارش خبرآنلاین؛ اگرچه روز گذشته یکی از بهترین مراسم های چند سال اخیر فوتبال ایران برای قهرمان لیگ برتر در استادیون آزادی برپا شد و تمامی هواداران از حضور در صحنه احساس رضایت و خوشحالی کردند، اما باز هم مشکلاتی وجود داشت که همیشه نقطه ای تاریک در جشن ها محسوب می شود. با وجود اینکه در زمان بالا بردن جام توسط پرسپولیسی ها هیچ آدم اضافی روی سکو حضور نداشت، اما بعد از اتمام رسمی جشن همه چیز به حال خودش رها شد تا زمین چمن آزادی دوباره آن صحنه های شلوغ را به خودش ببیند. در این بین بازیکنان پرسپولیس هم فرصت مصاحبه کردن نداشتند.

 

چراکه هرکدام تا برای مصاحبه روبروی یک خبرنگار قرار می گرفت، چند نفر از چپ و راست برای سلفی گرفتن هجوم می آوردند. نکته عجیب دیگر جلوگیری از ورود خبرنگاران به داخل زمین بود. در حالیکه نیمی از خبرنگاران بعد از اتمام جشن در زمین و مشغول مصاحبه گرفتن و انجام وظیفه خود بودند، نیمی دیگر با مامورین چالش داشتند که باید آنها هم خودشان را به صحنه برسانند تا مصاحبه های بازیکنان تیم قهرمان لیگ برتر زودتر و بهتر به گوش مردم برسد. اما ازدحام بیش از حد اعضای اسپانسر جشن قهرمانی در وسط زمین باعث شده بود تا فضا آنقدر شلوغ شود که مامورین نیروی انتظامی اجازه حضور به کسانی که باید در صحنه باشند را ندهد. همین ازدحام افراد عکس بگیر به قدری زیاد بود که بعضی از بازیکنان پرسپولیس جشن دیروز را از این نظر افتضاح دانستند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه