پارک خودرو با ساعت هوشمند (عکس)

پارک خودرو با ساعت هوشمند (عکس)
اختراعات جدید ، پارک خودرو با ساعت هوشمند : یک خودروساز، سیستمی هوشمند بر روی یک مدل از خودروهای خود گذاشته است که خودرو توسط ساعت هوشمند کنترل می‌شود.
 
به گزارش گروه دانستنی‌های خبرگزاری فارس، طراحان یک شرکت خودروسازی به تازگی سیستمی جدید ارائه داده‌اند که کاربر قادر است توسط یک ساعت هوشمند، خودروی خود را پارک کند؛ آنها برای ساخت این سیستم و این ساعت هوشمند از یک فیلم علمی ـ تخیلی آلمانی الهام گرفته‌اند.

پارک خودرو, ساعت هوشمند, عکس, گوشی هوشمند
پارک خودرو  ، ساعت هوشمند  ، عکس  ، گوشی هوشمند

این سیستم مجهز به یک ساعت مچی است که توسط تلفن همراه (گوشی هوشمند) کار می‌کند و راننده می‌تواند به راحتی خودرو را پارک یا از پارک خارج کند؛ کاربر نیازی به پیدا کردن محلی برای پارک خودرو ندارد چون خودرو به تنهایی محل پارک را پیدا می‌کند و کاربر در زمانی که قادر به پارک خودرو یا خارج کردن خودرو از پارک نیست، خودرو به تنهایی این کار را انجام می‌دهد.
 
خودرو مجهز به چهار لیزر است که می‌تواند موانع را حتی به اندازه سانتی‌متر تشخیص دهد و محیط خارج از خودرو را دقیقاً شناسایی کند. در ابتدا سیستم یک تصویر سه بعدی از پارک ماشین ایجاد می‌کند که بر روی آن اطلاعاتی داده شده است سپس خودرو دنبال پارکینگ می‌گردد و جای مناسب برای پارک پیدا می‌کند و بدون کمک شخص، خودرو را پارک می‌کند.

پارک خودرو, ساعت هوشمند, عکس, گوشی هوشمند

این خودروسازی تصمیم دارد این سیستم را در تمام مدل‌های خودروی خود نصب کند.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه