تاریخ انتشار : سه شنبه, 11 اسفند 1394 08:00. گزینه های فصل آینده سمربی پرسپولیس برای فصل آینده مشخص شده اند و وی از الان در حال رایزنی با آنهاست. همان طور که پیش از این نوشتیم، اگر برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس بماند قصد دارد یک خانه تکانی اساسی در خط دفاعی خود انجام بدهد. سرمربی پرسپولیس به دنبال کنار گذاشتن چند بازیکن پا به سن گذاشته و کند خود در خط دفاعی است و حتی جایگزین آنها را نیز پیدا کرده است. از شجاع خلیل زاده و عزت الله پورغاز به عنوان گزینه های سرمربی پرسپولیس برای فصل آینده یاد م ...

پرسپولیس ترمیم می شود؛ چشم برانکو دو مدافع لیگ برتری را گرفته

تاریخ انتشار : سه شنبه, 11 اسفند 1394 08:00


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,برانکو

گزینه های فصل آینده سمربی پرسپولیس برای فصل آینده مشخص شده اند و وی از الان در حال رایزنی با آنهاست.

همان طور که پیش از این نوشتیم، اگر برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس بماند قصد دارد یک خانه تکانی اساسی در خط دفاعی خود انجام بدهد.

 سرمربی پرسپولیس به دنبال کنار گذاشتن چند بازیکن پا به سن گذاشته و کند خود در خط دفاعی است و حتی جایگزین آنها را نیز پیدا کرده است.
 
از شجاع خلیل زاده و عزت الله پورغاز به عنوان گزینه های سرمربی پرسپولیس برای فصل آینده یاد می شود.

اولی در تراکتورسازی توانایی های خود را نشان داده و دومی هم جدای ملوان انزلی عضو تیم ملی بزرگسالان کشورمان است که برانکو عملکردش را زیر نظر گرفته است.

البته گفته می شود استقلالی ها هم خلیل زاده را می خواهند اما پورغاز که قراردادش در پایان لیگ پانزدهم با ملوان تمام می شود، قول هایی به پرسپولیس داده است.

 

اخبار ورزشی - رادنیوز

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه