پرسپولیس و واماندن مقابل طلب علی دایی. تاریخ انتشار : دوشنبه, 07 خرداد 1397 11:01. باشگاه پرسپولیس بودجه کافی را برای پرداخت قسمتی از مطالبات علی دایی سرمربی سابق این تیم در اختیار ندارد. به گزارش مهر، علی دایی هنوز نتوانسته است مطالبات مالی خود را از باشگاه پرسپولیس دریافت کند. سرمربی سایپا تهران که قرارداد سه ساله ای را با پرسپولیس داشت به دلیل اخراج از سوی مدیران وقت پرسپولیس از سمت سرمربیگری اش نتوانست طلب های خود را دریافت کند. از این رو دایی مجبور به شکایت از باشگاه پرسپولیس در کمیته ...

پرسپولیس و واماندن مقابل طلب علی دایی

تاریخ انتشار : دوشنبه, 07 خرداد 1397 11:01


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,پرسپولیس
باشگاه پرسپولیس بودجه کافی را برای پرداخت قسمتی از مطالبات علی دایی سرمربی سابق این تیم در اختیار ندارد. 

به گزارش مهر، علی دایی هنوز نتوانسته است مطالبات مالی خود را از باشگاه پرسپولیس دریافت کند.

 

سرمربی سایپا تهران که قرارداد سه ساله ای را با پرسپولیس داشت به دلیل اخراج از سوی مدیران وقت پرسپولیس از سمت سرمربیگری اش نتوانست طلب های خود را دریافت کند. از این رو دایی مجبور به شکایت از باشگاه پرسپولیس در کمیته انضباطی شد که حکم وی صادر و از سوی کمیته استیناف هم تایید شد. 

 

هیات مدیره فعلی باشگاه پرسپولیس که قصد تسویه حساب با علی دایی را داشت هنوز نتوانسته است بودجه لازم را برای پرداخت بدهی سه میلیاردی وی تامین کند.

 

مدیران باشگاه پرسپولیس که پولشان نقد هم نیست برای اینکه ازدایی تخفیف بگیرند منتظرند تا مبلغی به دستشان برسد و سپس سراغ سرمربی سایپا بروند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه