تاریخ انتشار : پنج شنبه, 09 فروردین 1397 17:38. نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا از بررسی مناقشه ایران و عربستان در مهر سال جاری خبر داد. به گزارش ایسنا، جلسه هیات رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شد و علی کفاشیان به عنوان نایب رئیس AFC در این جلسه شرکت کرد اما در حالی که انتظار می‌رفت، موضوع بازی با تیم‌های عربستانی در دستور جلسه هیات رئیسه قرار گیرد، بررسی آن به جلسه بعدی موکول شد. علی کفاشیان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره مصوبات جلسه هیات رئیسه AFC، گفت: کمیته‌های مختلف کنفدراسیون در این ...

پرونده ایران و عربستان از دستور جلسه AFC خارج شد

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 09 فروردين 1397 17:38


اخبار,اخبار ورزشی,علی کفاشیان

نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا از بررسی مناقشه ایران و عربستان در مهر سال جاری خبر داد.

به گزارش ایسنا، جلسه هیات رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شد و علی کفاشیان به عنوان نایب رئیس AFC در این جلسه شرکت کرد اما در حالی که انتظار می‌رفت، موضوع بازی با تیم‌های عربستانی در دستور جلسه هیات رئیسه قرار گیرد، بررسی آن به جلسه بعدی موکول شد.

 

علی کفاشیان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره مصوبات جلسه هیات رئیسه AFC، گفت: کمیته‌های مختلف کنفدراسیون در این جلسه، گزارش‌های خود را ارائه کردند. همچنین بودجه سالانه به تصویب رسید و قرار شد جلسه بعدی مهر ماه در مالزی برگزار شود.

 

او افزود: متاسفانه اجازه ندادند گزارش مربوط به عربستان در صورت جلسه بیاید و گفتند ابتدا باید در کمیته مسابقات مطرح شود و سپس در جلسه هیات رئیسه بعدی، ما بررسی کنیم.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه