پرونده قدیمی برای پرسپولیس دردسرساز می‌شود

پرونده قدیمی برای پرسپولیس دردسرساز می‌شود


اخبار,اخبار ورزشی ,باشگاه پرسپولیس

 

اخبار ورزشی - پرونده قدیمی برای پرسپولیس دردسرساز می‌شود

ماجرا از 30/5/85 شروع شد. وقتی نامه‌ای به شماره 877/85 توسط داورزنی به باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات والیبالیست ها ارسال شد.

مدیران پرسپولیس چند ماهی است درگیر پرونده شکایت کشتی گیران هستند و وکیل کشتی گیران حتی تا پای پلمپ دفتر باشگاه نیز پیش رفته است.

کلوانی، وکیل کشتی گیران حالا پرونده ای دیگر قبول کرده که آن هم شکایت از باشگاه پرسپولیس است.

ماجرا از این قرار است که در زمان مدیریت محمدحسن انصاری فر در پرسپولیس، سرخپوشان تیم والیبال هم داشتند و حالا پرداخت نکردن مطالبات والیبالیست ها سبب شده، آنها اقدام به شکایت کنند. البته این شکایت به امروز و دیروز مربوط نمی شود و سالهاست در جریان است.

ماجرا از 30/5/85 شروع شد. وقتی نامه‌ای به شماره 877/85 توسط داورزنی به باشگاه پرسپولیس، اداره تربیت بدنی و ارگان های مربوطه ارسال شد. در این نامه آمده پرسپولیس مبلغ 3 میلیارد و 343 میلیون ریال بابت دستمزد والیبالیست ها بدهکار است و باید آن را پرداخت کند.

در تاریخ 4/6/85 مدیرکل دفتر مشترک فدراسیون ها نامه ای به اداره کل تربیت بدنی می زند و این بدهی را رسما اعلام می کند. این نامه به دست مجتبی خدادادی می رسد و او نیز با تایید این نامه، در تاریخ 7/8/85 آن را برای معاون رییس جمهور ارسال می کند. در نهایت انصاری فر در تاریخ 28/10/85 و 8/11/85 دو نامنه مجزا به داورزنی ارسال می کند و این بدهی را تایید می کند و عنوان می دارد علی آبادی در جریان این موضوع قرار دارد.

موضوع مسکوت می ماند تا اینکه رویانیان، مدیر پرسپولیس می شود. اما چطور این شکایت که 7 سال پیش طرح شده بود مجددا مطرح شد؟ رویانیان وقتی با این پرونده روبرو می شود، جای اینکه دستور رسیدگی این موضوع توسط سالارکیا را بدهد، پیگیری آن را به فردی به نام « ف . واو» که از دوستان منتقمی بوده و در باشگاه رفت و آمد داشته می سپارد. جالب است که این فرد هم از باشگاه مسوول پیگیری ماجرا بوده و هم نماینده تام الاختیار والیبالیست ها در این پرونده بوده است!

قرار بر این بود که این فرد پیگیر ماجرا باشد اما از آنجاییکه او نماینده دو طرف دعوا بود، شکایت والیبالیست ها راه به جایی نمی‌برد. نهایتا رویانیان در تاریخ 10/7/92 نامه ای به شماره 92/1001502 به مهدی تاج زد و از او خواست مبلغ 330 میلیون تومان از محل تبلیغات و حق پخش پرسپولیس به والیبالیست ها پرداخت شود. از آنجاییکه سرخپوشان به اندازه کافی بدهی دارند پرداخت مطالبات والیبالیست ها رخ نداد تا اینکه رحیمی در تاریخ 14/4/93 نامه ای برای وزیر فرستاد و این موضوع را اعلام کرد. وزیر هم دستور پرداخت این وجوه را صادر کرده است.

نکته دیگر در خصوص این پرونده آنجاست که والیبالیست ها از «ف . واو» ناامید شده اند و کلوانی، وکیل کشتی گیران پرسپولیس را به عنوان وکیل خود انتخاب کرده اند.

کلوانی ضمن فرصت 48 ساعته به مدیران پرسپولیس برای پرداخت مطالبات در گفتگویی کوتاه به خبرنگار بانک ورزش گفت: آنها باید جریمه دیرکرد را هم بپردازند. در مج��وع آنها چیزی حدد 500 میلیون به والیبالیست ها بدهکار هستند که هر چه زودتر باید به پرداخت آن اقدام کنند.
اخبار ورزشی - بانک ورزش

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه