تاریخ انتشار : یکشنبه, 02 اسفند 1394 10:41. سرمربی گفته محال است ریسک کند؛. سرمربی آبی های پایتخت اصلا دوست ندارد تجربه های تلخ خودش و دیگر مربیان استقلال در جذب بازیکن خارجی را تکرار کند. به گزارش اسپورت تی وی، پرویز مظلومی که خود در همین فصل دو سه تجربه نه چندان موفق در خرید بازیکن خارجی دارد، با مواجه شدن با هر یک از گزینه های خارجی که برای انجام تست به استقلال می آیند، نهایت دقت و وسواس را به خرج می دهد. چرا که دیگر دوست ندارد سرش کلاه رفته و باز هم بازیکنی را به استقلال برساند که تنها ...

پشت پرده تاخیر مظلومی در خرید بازیکن جدید برای استقلال

تاریخ انتشار : یکشنبه, 02 اسفند 1394 10:41


اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,مظلومی

سرمربی گفته محال است ریسک کند؛
پشت پرده تاخیر مظلومی در خرید بازیکن جدید برای استقلال

سرمربی آبی های پایتخت اصلا دوست ندارد تجربه های تلخ خودش و دیگر مربیان استقلال در جذب بازیکن خارجی را تکرار کند.

به گزارش اسپورت تی وی، پرویز مظلومی که خود در همین فصل دو سه تجربه نه چندان موفق در خرید بازیکن خارجی دارد، با مواجه شدن با هر یک از گزینه های خارجی که برای انجام تست به استقلال می آیند، نهایت دقت و وسواس را به خرج می دهد. چرا که دیگر دوست ندارد سرش کلاه رفته و باز هم بازیکنی را به استقلال برساند که تنها حاصلش حاشیه برای استقلال باشد و بس.

در حال حاضر نیز عادل شیحی مراکشی برای حضور در استقلال به تهران آمده و این در حالی است که مظلومی رسما اعلام کرده که برای گرفتن بازیکن خارجی به هیچ قیمتی دست به ریسک نخواهد زد ولو شده هیچ بازیکن خارجی برای استقلال جذب نشود.

 

اخبار ورزشی - اسپورت تی وی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه