پشت پرده دلخوری دو بازیکن پرسپولیس/کامیابی‌نیا و نعمتی پیتزا نگرفتند. تاریخ انتشار : شنبه, 07 مرداد 1396 11:25. دو بازیکن پرسپولیس از اینکه در بازی اول به میدان نرفتند حسابی دلخور بودند. به گزارش خبرآنلاین؛ برانکو ایوانکوویچ تصمیم گرفت تا در اولین بازی فصل محسن ربیع خواه را در پست هافبک دفاعی بازی دهد تا کمال کامیابی نیا نیمکت نشین شود. این اتفاق برای پرسپولیسی ها هم جالب بود. کمال تصور نمی کرد در اولین بازی فصل نیمکت نشین شود اما این اتفاق افتاد و برانکو از دقیقه 78 این بازیکن را به میدان ...

پشت پرده دلخوری دو بازیکن پرسپولیس/کامیابی‌نیا و نعمتی پیتزا نگرفتند

تاریخ انتشار : شنبه, 07 مرداد 1396 11:25


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,پرسپولیس

دو بازیکن پرسپولیس از اینکه در بازی اول به میدان نرفتند حسابی دلخور بودند. 

به گزارش  خبرآنلاین؛ برانکو ایوانکوویچ تصمیم گرفت تا در اولین بازی فصل محسن ربیع خواه را در پست هافبک دفاعی بازی دهد تا کمال کامیابی نیا نیمکت نشین شود. این اتفاق برای پرسپولیسی ها هم جالب بود. کمال تصور نمی کرد در اولین بازی فصل نیمکت نشین شود اما این اتفاق افتاد و برانکو از دقیقه 78 این بازیکن را به میدان فرستاد.

 

کامیابی نیا به شدت از این اتفاق ناراحت بود و می گویند حتی در پایان بازی در رختکن با کسی حرف نمی زد. بعد از بازی مسئولان تیم شام برای بازیکنان پیتزا خریده بودند ولی کامیابی نیا اینقدر ناراحت بود که شامش را نگرفت و رفت.

 

همچنین سیامک نعمتی دیگر بازیکن قرمزها هم بسیار ناراحت به ن��ر می رسید. او کلی گرم کرد ولی به زمین نرفت. این مسئله باعث دلخوری شدید این بازیکن شد و به شکلی که او هم مثل کامیابی نیا شامش را نخورد و رفت چون اعتقاد داشت نیمه دوم باید به زمین می رفت. البته با توجه به بردی که پرسپولیس در هفته اول لیگ برتر داشت باید دید آیا برانکو در بازی های بعدی دست به ترکیب برنده تیمش می زند یا نه؟

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه