پشت پرده عجیب قرارداد 4 میلیاردی علی دایی/ پای دشمن درجه یک دایی در میان است!

پشت پرده عجیب قرارداد 4 میلیاردی علی دایی/ پای دشمن درجه یک دایی در میان است!


اخبار,اخبارورزشی, علی دایی


 اخبار ورزشی - پشت پرده عجیب قرارداد 4 میلیاردی علی دایی/ پای دشمن درجه یک دایی در میان است!

اسناد منتشره در مورد قرارداد اعضای پرسپولیس در دو فصل اخیر نشانگر قرارداد سنگینی است که رویانیان با علی دایی منعقد کرده است.

 دو فصل پیش و در حالی که قرار بود مسئولان پرسپولیس سرمربی جدید و جانشین یحیی گل محمدی را انتخاب کنند، حضور محمد مایلی کهن تا حدی جدی شده بود ولی در آخرین لحظات محمد رویانیان حرکت جالبی انجام داد.

علی دایی به شدت با رویانیان اختلاف داشت و با راه آهن نیز تمدید کرده بود اما سر از تیم رویانیان در آورد تا حضور مایلی کهن که گفته می شد با فشار دولت وقت سرمربی پرسپولیس خواهد شد، منتفی شود.

همان زمان اعلام شد که دایی با شرایط ویژه ای هدایت پرسپولیس را پذیرفته و اکنون مشخص شده رویانیان برای ممانعت از حضور مایلی کهن قراردادی سنگین بادایی بسته است.


مدیرعامل وقت قرمزها قراردادی دو ساله با دایی منعقد کرد که بعدها مشخص شد وی برای سال اول مبلغ یک میلیارد و هفتصد و پنجاه میلیون تومان دریافت خواهد کرد.

اکنون لیست قرارداد اعضای پرسپولیس برای فصل جدید منتشر شده که مقابل نام علی دایی مبلغ دو میلیارد و یکصد میلیون تومان درج شده است و این یعنی اینکه وی برای دو فصل حضور در پرسپولیس مبلغی حدود چهار میلیارد تومان (به همراه پاداش ها) دریافت می کند که به نوعی گران ترین مربی ایرانی خواهد بود.
 اخبار ورزشی - نامه
 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه