تاریخ انتشار : شنبه, 05 خرداد 1397 19:34. رئیس پیشین یوفا ابراز امیدواری کرد که فیفا شجاعت و شایستگی لازم را برای تعلیق محرومیتش را داشته باشد. به گزارش تسنیم به نقل از خبرگزاری فرانسه، میشل پلاتینی ابراز امیدواری کرد که فیفا شجاعت لازم را در تعلیق محرومیتش پس از تصمیم دادستانی سوئیس را داشته باشد. رئیس پیشین اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) گفت: امیدوار هستم فیفا آن‌قدر شجاعت و شایستگی داشته باشد که محرومیت مرا لغو کند. در غیر این‌صورت وکلای من پروسه تعلیق محرومیت مرا آغاز خواهند کرد و این سریا ...

پلاتینی: امیدوارم فیفا شجاعت بخشش مرا داشته باشد

تاریخ انتشار : شنبه, 05 خرداد 1397 19:34


اخبار,اخبار ورزشی,میشل پلاتینی

رئیس پیشین یوفا ابراز امیدواری کرد که فیفا شجاعت و شایستگی لازم را برای تعلیق محرومیتش را داشته باشد.

به گزارش تسنیم به نقل از خبرگزاری فرانسه، میشل پلاتینی ابراز امیدواری کرد که فیفا شجاعت لازم را در تعلیق محرومیتش پس از تصمیم دادستانی سوئیس را داشته باشد.

 

رئیس پیشین اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) گفت: امیدوار هستم فیفا آن‌قدر شجاعت و شایستگی داشته باشد که محرومیت مرا لغو کند. در غیر این‌صورت وکلای من پروسه تعلیق محرومیت مرا آغاز خواهند کرد و این سریال تمسخرآمیز همچنان ادامه خواهد داشت.

 

امروز (شنبه) دادستانی سوئیس تصمیم گرفت میشل پلاتینی را از هرگونه اتهام در پرونده فساد مالی مالی مبرا کند.

 

اداره دادگستری فدرالی سوئیس در سال 2015 میلای پرونده‌ای علیه سپ بلاتر، رئیس سوئیسی پیشین فیفا به اتهام انتقال غیرقانونی 2 میلیون فرانک در سال 2011 میلادی به حساب میشل پلاتینی گشود. اتاق داوری کمیته اخلاق فیفا در دسامبر سال 2015 میلادی سپ بلاتر و میشل پلاتینی را به مدت هشت سال از هرگونه فعالیت در فوتبال محروم کرده بود. کمیته استیناف فیفا نیز این محرومیت‌ها را در فوریه سال 2016 میلادی به شش سال کاهش داد که شکایت بلاتر و پلاتینی به دادگاه بین‌المللی داوری ورزشی (CAS) را به دنبال داشت. این نهاد نیز پس از بررسی پرونده محرومیت پلاتینی را به 4 سال کاهش داد اما درخواست تجدید نظر بلاتر رد شد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه