تاریخ انتشار : جمعه, 03 فروردین 1397 11:56. قرارداد ستاره سوئدی با منچستریونایتد فسخ شد و او به لیگ آمریکا منتقل می‌شود. به گزارش ایلنا، زلاتان ایبراهیموویچ چهار مانده مانده به پایان مهلت قراردادش با توافق باشگاه منچستریونایتد به همکاری‌اش پایان داد تا برای ادامه دوران حرفه‌ای لیگ آمریکا را انتخاب کند. گفته می‌شود لس آنجلس گلکسی مقصد بعدی مهاجم 36 ساله خواهد بود. زلاتان با انتشار پیامی از تمامی هواداران، کارکنان، سرمربیان و هم تیمی‌هایش قدردانی کرد: اتفاقات عالی هم به پایان میرسند و بعد از ...

پیام خداحافظی زلاتان برای هواداران منچستریونایتد

تاریخ انتشار : جمعه, 03 فروردين 1397 11:56


اخبار,اخبار ورزشی,زلاتان ایبراهیموویچ

قرارداد ستاره سوئدی با منچستریونایتد فسخ شد و او به لیگ آمریکا منتقل می‌شود.

به گزارش ایلنا، زلاتان ایبراهیموویچ چهار مانده مانده به پایان مهلت قراردادش با توافق باشگاه منچستریونایتد به همکاری‌اش پایان داد تا برای ادامه دوران حرفه‌ای لیگ آمریکا را انتخاب کند. گفته می‌شود لس آنجلس گلکسی مقصد بعدی مهاجم 36 ساله خواهد بود.

 

زلاتان با انتشار پیامی از تمامی هواداران، کارکنان، سرمربیان و هم تیمی‌هایش قدردانی کرد: اتفاقات عالی هم به پایان میرسند و بعد از دو فصل فوق العاده با منچستر یونایتد حالا وقت رفتن است.تشکر از باشگاه، از هواداران ، از تیم، از مربی، از کارکنان و همه کسانی که این دوران را با من رقم زدند.

اخبار,اخبار ورزشی,زلاتان ایبراهیموویچ

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه