پیام صادقیان بعد از مدت‌ها به حرف آمد. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 13 دی 1396 09:59. هافبک سابق پرسپولیس بعد از مدت‌ها درباره وضعیت خودش صحبت کرده است. به گزارش خبرآنلاین؛ پیام صادقیان که در طی سال‌های حضورش در فوتبال ایران روزهای پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت، هم اکنون در اختیار تیم عثمانلی‌اسپور ترکیه است و خوش می‌درخشد. پیام دور از حاشیه در ترکیه فوتبال بازی می‌کند و این شاید بهترین تصمیم دوران زندگی فوتبالی او بوده باشد. صادقیان که به تازگی راهی سوپرلیگ ترکیه شده، بعد از مدت‌ها به حرف آم ...

پیام صادقیان بعد از مدت‌ها به حرف آمد

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 13 دی 1396 09:59


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , پیام صادقیان

هافبک سابق پرسپولیس بعد از مدت‌ها درباره وضعیت خودش صحبت کرده است. 

به گزارش خبرآنلاین؛ پیام صادقیان که در طی سال‌های حضورش در فوتبال ایران روزهای پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت، هم اکنون در اختیار تیم عثمانلی‌اسپور ترکیه است و خوش می‌درخشد. پیام دور از حاشیه در ترکیه فوتبال بازی می‌کند و این شاید بهترین تصمیم دوران زندگی فوتبالی او بوده باشد.

 

صادقیان که به تازگی راهی سوپرلیگ ترکیه شده، بعد از مدت‌ها به حرف آمده و درباری وضعیت خودش به روزنامه گل چاپ امروز گفته: ‹‹ تنها شدم، اما خیلی‌ها را باید زودتر از کنارم حذف می‌کردم. ›› او همچنین درباره حواشی ایجاد شده برای مهدی قائدی گفته: ‹‹ قائدی در شرایط آن روزهای من است! ›› پیام همچنین اعلام کرده به زودی با مسئولان عثمانلی برای تمدید پای میز مذاکره خواهد نشست.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه