پیام مسی به اینیستا برای خداحافظی با کاپیتان بارسلونا. تاریخ انتشار : شنبه, 08 اردیبهشت 1397 13:01. ستاره آرژانتینی آبی‌و‌اناری‌های کاتالونیا به قطعی شدن جدایی هم‌تیمی اسپانیایی‌اش از بارسلونا واکنش نشان داد. به گزارش خبرآنلاین، لیونل مسی ساعاتی پس از نشست خبری آندرس اینیستا برای اعلام تصمیمش مبنی بر ترک بارسلونا در پایان فصل جاری، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام پیامی نوشت و از هم‌تیمی اسپانیایی‌اش قدردانی و تمجید کرد. مسی که همچون لوئیس سوارس، برخلاف دیگر اعضای باشگاه بارسلونا در نشست خبری ...

پیام مسی به اینیستا برای خداحافظی با کاپیتان بارسلونا

تاریخ انتشار : شنبه, 08 ارديبهشت 1397 13:01


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , مسی
ستاره آرژانتینی آبی‌و‌اناری‌های کاتالونیا به قطعی شدن جدایی هم‌تیمی اسپانیایی‌اش از بارسلونا واکنش نشان داد. 

به گزارش خبرآنلاین، لیونل مسی ساعاتی پس از نشست خبری آندرس اینیستا برای اعلام تصمیمش مبنی بر ترک بارسلونا در پایان فصل جاری، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام پیامی نوشت و از هم‌تیمی اسپانیایی‌اش قدردانی و تمجید کرد.

 

مسی که همچون لوئیس سوارس، برخلاف دیگر اعضای باشگاه بارسلونا در نشست خبری اینیستا حضور نداشت، در صفحه اینستاگرامش چند عکس از افتخاراتی که در کنار اینیستا کسب کرد گذاشت و برای کاپیتان 33 ساله آبی‌و‌اناری‌ها نوشت: آندرس، از تو بابت تمام این سال‌های فوتبالی تشکر می‌کنم. لذت بردن از این ورزش در کنار تو و گذراندن این همه لحظات فراموش نشدنی در کنار هم، برای من افتخار بود. برای تو در دوره جدید زندگی ورزشی‌ و شخصی‌ات آرزوی بهترین‌ها را دارم. تو یک پدیده‌ای، چه در داخل چه در خارج از زمین بازی. امیدوارم که موفق باشی.

 

اینیستا که بیست‌و‌دومین سال حضورش در بارسلونا را سپری می‌کند، در هفته‌های باقی مانده برای رساندن این تیم به عنوان قهرمانی لالیگا تلاش خواهد کرد و پس از آن طبق چیزی که خودش اعلام کرد، به یک لیگ غیراروپایی که تحت هیچ شرایطی نتواند او را برابر بارسلونا قرار دهد، خواهد رفت.

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , مسی
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه