پیراهن نوریچ کاندیدای زشت‌ترین پیراهن فصل لیگ برتر انگلیس / تصاویر. تاریخ انتشار : شنبه, 02 مرداد 1395 09:01. تیم فوتبال نوریچ برای بازی‌های خارج از خانه‌اش پیراهنی را انتخاب کرده است که طراحی آن سوژه تمسخر طنزپردازی اهالی فضای مجازی بوده است. به گزارش تسنیم، تیم فوتبال نوریچ از پیراهن سوم جدیدش رونمایی کرد و مدت کوتاهی پس از انجام این کار اعلام کرد که این پیراهن مورد تمسخر کاربران اینترنتی واقع شده که هریک آن را به یک چیز تشبیه کرده‌اند. این پیراهن که طراحی آن الهام گرفته از طرح پیراهن اول ...

پیراهن نوریچ کاندیدای زشت‌ترین پیراهن فصل لیگ برتر انگلیس / تصاویر

تاریخ انتشار : شنبه, 02 مرداد 1395 09:01


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,نوریچ

تیم فوتبال نوریچ برای بازی‌های خارج از خانه‌اش پیراهنی را انتخاب کرده است که طراحی آن سوژه تمسخر طنزپردازی اهالی فضای مجازی بوده است.

به گزارش تسنیم، تیم فوتبال نوریچ از پیراهن سوم جدیدش رونمایی کرد و مدت کوتاهی پس از انجام این کار اعلام کرد که این پیراهن مورد تمسخر کاربران اینترنتی واقع شده که هریک آن را به یک چیز تشبیه کرده‌اند.

این پیراهن که طراحی آن الهام گرفته از طرح پیراهن اول «قناری‌ها» در فاصله سال‌های 1992 تا 1994، پس‌زمینه‌ای سفید دارد که طراحی روی آن، سبب شده که به چیز‌هایی مانند پرده حمام تشبیه شود. چهره استیون نایسمیث در این تصویر (بازیکن اول از سمت چپ) شاید بتواند همه چیز را درباره نظر اعضا و هواداران نوریچ پیرامون مدل پیراهن سوم این تیم بگوید.

پیراهنی که شرکت ایتالیایی «اِره‌آ» آن را طراحی و تولید کرده، نامزد یکی از زشت‌ترین پیراهن‌های فصل جدید لیگ برتر انگلیس شده است.

 

اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,نوریچ

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه