تاریخ انتشار : چهارشنبه, 22 فروردین 1397 22:21. سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید به خاطر تقسیم جوایز در دوران حضورش در تیم ملی به کمیته اخلاق رفته و توضیحاتی را ارائه داده است. به گزارش ایسنا، افشین پیروانی بعد از تساوی یک بر یک تیمش مقابل پارس جنوبی جم اظهار کرد: تیمی که قهرمان می‌شود معمولا سخت بازی می‌کند. قهرمان شدیم و فکر می‌کنم باید یک مقدار بهتر بازی کنیم. این اتفاقات در فوتبال طبیعی است. ان‌شاء‌الله در بازی بعد جبران کنیم. سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اینکه پرسپولیس با ...

پیروانی: اگر محروم شوم از خودم دفاع می‌کنم/ پاداش‌های تیم ملی را بین همه تقسیم کرده بودم

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 22 فروردين 1397 22:21


اخبار,اخبار ورزشی,افشین پیروانی

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید به خاطر تقسیم جوایز در دوران حضورش در تیم ملی به کمیته اخلاق رفته و توضیحاتی را ارائه داده است.

به گزارش ایسنا، افشین پیروانی بعد از تساوی یک بر یک تیمش مقابل پارس جنوبی جم اظهار کرد: تیمی که قهرمان می‌شود معمولا سخت بازی می���کند. قهرمان شدیم و فکر می‌کنم باید یک مقدار بهتر بازی کنیم. این اتفاقات در فوتبال طبیعی است. ان‌شاء‌الله در  بازی بعد جبران کنیم.

 

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اینکه پرسپولیس با این نحوه بازی می‌تواند السد را شکست دهد گفت: برابر السد باید خیلی بهتر بازی کنیم. فکر می کنم السد بهترین تیم غرب آسیا است. باید خیلی بهتر از بازی با پارس جنوبی عمل کنیم.

 

او درباره مصدومان تیبمش گفت: آقای ربیع خواه الان برای مداوا از ورزشگاه خارج شد. ان‌شاء‌الله همه سالم و سلامت باشند که مشکلی پیش نیاید.

 

سرپرست پرسپولیس درباره شایعه محرومیت یکی از مدیران پرسپولیس که سابقه حضور در تیم ملی را دارد گفت: باید نام این مدیر را بگویند. هر وقت نام را گفتند صحبت می کنیم.

 

پیروانی در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد این مدیر اوست و محرومیت به خاطر جوایزی است که به درستی در تیم ملی تقسیم نشده گفت: بحث درباره یکسری جوایز است. نماینده اسپانسری که این جوایز را توزیع کرد در آن مراسم بود. ۵۷ نفر در آن مراسم بودند. می‌توانید به تک تک شان زنگ بزنید و بپرسید که جوایز را گرفتند یا نه.

 

او ادامه داد: پاداش را همه تیم گرفتند. بازیکنان و مسئولان کنار تیم جوایز خود را دریافت کردند. به طور تصادفی به هر کدام از آنها که می‌خواهید زنگ بزنید و بپرسید که کارت‌های هدیه را گرفتند یا نه. اسپانسر این جوایز را به کلیه اعضای تیم ملی داد. چون من به عنوان مدیر تیم امضا کردم، به گردن من افتاده اما این جوایز توزیع شده است.

 

پیروانی درباره اینکه بعد از صحبت‌های دو ماه پیشش در ورزشگاه آزادی مبنی بر افشاگری درباره فدراسیون فوتبال این پرونده ها به جریان افتاده است، گفت: ان‌شاء‌الله هیچ پشت پرده ای نیست اما مطمئن باشید این بحث‌ها را به نحو احسن انجام می‌دهیم و این صحبت ها برطرف می‌شود.

 

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره حضور در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال گفت: در کمیته اخلاق درباره این موضوع هم صحبت کردیم. یک سری موضوعات را به عنوان مطلع رفتم.

 

او درباره اینکه اگر او را محروم کنند چه اتفاقی می‌افتد گفت: هنوز چیزی ابلاغ نشده و نمی‌دانیم چه خبری شده است. موضوع همین است. اگر صحت داشته باشد از خودمان دفاع می‌کنیم. می توانید به طور تصادفی به همه بازیکنان تیم ملی زنگ بزنید.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه