پیروزی عجیب یوونتوس در زمین اینتر/ صدر جدول در اختیار بانوی پیر. تاریخ انتشار : یکشنبه, 09 اردیبهشت 1397 07:37. تیم فوتبال یوونتوس با پیروزی در زمین اینتر میلان صدرنشینی خود را در رقابتهای سری آ ایتالیا تثبیت کرد. به گزارش مهر، تیم های فوتبال اینتر میلان و یوونتوس شنبه شب حساس ترین بازی هفته سی و پنجم رقابتهای سری آ ایتالیا را در ورزشگاه سن سیرو برگزار کردند که در پایان تیم یوونتوس میزبان خود را با حساب ۳ بر ۲ شکست داد. نیمه نخست این بازی با یک گل به سود یوونتوس خاتمه یافت. داگلاس کاستا در ...

پیروزی عجیب یوونتوس در زمین اینتر/ صدر جدول در اختیار بانوی پیر

تاریخ انتشار : یکشنبه, 09 ارديبهشت 1397 07:37


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,یوونتوس
تیم فوتبال یوونتوس با پیروزی در زمین اینتر میلان صدرنشینی خود را در رقابتهای سری آ ایتالیا تثبیت کرد.

به گزارش مهر، تیم های فوتبال اینتر میلان و یوونتوس شنبه شب حساس ترین بازی هفته سی و پنجم رقابتهای سری آ ایتالیا را در ورزشگاه سن سیرو برگزار کردند که در پایان تیم یوونتوس میزبان خود را با حساب ۳ بر ۲ شکست داد.

 

نیمه نخست این بازی با یک گل به سود یوونتوس خاتمه یافت. داگلاس کاستا در دقیقه ۱۳ با شوت دقیق خود به زاویه مخالف دروازه اینتر را باز کرد.

 

در دقیقه ۱۵ ماتیاس وچینو مدافع اینتر میلان اخراج شد. داور با استفاده از ویدیو چک این بازیکن را اخراج کرد.

 

در دقیقه ۵ + ۴۵ این بازی جنجالی ماتویدی گل دوم یووه را به ثمر رساند که بعد از اعتراض فراوان بازیکنان اینتر میلان، داور پس از بازبینی صحنه گل آن را مردود اعلام کرد.

 

اینتر میلان که نمی خواست در خانه بازنده شود در دقیقه ۵۲ روی یک ضربه ایستگاهی و ضربه سر دیدنی مائورو ایکاردی کار را به تساوی کشاند. اینتر میلان در دقیقه ۶۵ توسط آندره آ بارزاگلی (گل به خودی) به گل دوم هم رسید.

 

در حالی که بازی رو به پایان بود یوونتوس در دقایق انتهایی بازی رویایی اینتر را بر باد داد. ابتدا خوان کودرادو در دقیقه ۸۷ کار را به تساوی کشاند و در دقیقه ۸۹ گونزالو ایگواین گل سوم را هم برای یووه به ثمر رساند تا برد عجیبی برای یوونتوس رقم بخورد.

 

یوونتوس با این برد مهم جمع امتیازات خود را به عدد ۸۸ رساند تا با ۴ اختلاف امتیاز نسبت به ناپولی صدرنشینی خود را تثبیت کند.

 

ناپولی روز یکشنبه در زمین فیورنتینا به میدان می رود و از این شانس برخوردار است تا فاصله را بار دیگر به یک امتیاز کاهش دهد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه