تاریخ انتشار : یکشنبه, 12 شهریور 1396 22:53. تیم‌های ملی فوتبال هلند و سوئد توانستند در انتخابی جام جهانی برابر حریفان خود به پیروزی برسند تا همچنان امید به حضور در روسیه داشته باشند. به گزارش ایسنا، در ادامه مرحله گروهی انتخابی جام جهانی در قاره اروپا 5 دیدار برگزار شد. گروه A. در این گروه دو دیدار برگزار شد. سوئد پیروزی روحیه بخشی را به دست آورد و توانست در خانه بلاروس با 4 گل بازی را به سود خود به پایان برساند. سوئد با پیروزی‌ای که در این دیدار به دست آورد با 16 امتیاز و تفاضل گل بهتر نس ...

پیروزی هلند و سوئد در انتخابی جام جهانی

تاریخ انتشار : یکشنبه, 12 شهریور 1396 22:53


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

تیم‌های ملی فوتبال هلند و سوئد توانستند در انتخابی جام جهانی برابر حریفان خود به پیروزی برسند تا همچنان امید به حضور در روسیه داشته باشند.

به گزارش ایسنا، در ادامه مرحله گروهی انتخابی جام جهانی در قاره اروپا 5 دیدار برگزار شد.

گروه A

در این گروه دو دیدار برگزار شد. سوئد پیروزی روحیه بخشی را به دست آورد و توانست در خانه بلاروس با 4 گل بازی را به سود خود به پایان برساند.

 

سوئد با پیروزی‌ای که در این دیدار به دست آورد با 16 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به فرانسه و البته یک بازی بیشتر به صدر جدول رده بندی صعود کرد.

 

در دیگر دیدار برگزار شده، هلند توانست بعد از شکست سنگین برابر فرانسه،این بار به پیروزی برسد. لاله‌های نارنجی توانستند با نتیجه 3 بر یک بلغارستان را از پیش رو بردارند. گل‌های هلند را در این دیدار داوی پروپر دو بار و آرین روبن به ثمر رساندند.

هلند با این پیروزی با 13 امتیاز در رده سوم باقی ماند.

 

گروه B

در این گروه یک دیدار برگزار شد که در آن جزایر فارو توانست با یک گل آندورا را شکست دهد. در گروه H  هم یک دیدار برگزار شد که در آن استونی توانست با یک گل برابر قبرس به پیروزی برسد.

 

اما در گروه I هم یک دیدار برگزار شد که در آن کرواسی به سختی توانست با یک گل کوزوو را از پیش رو بردارد تا با 16 امتیاز در صدر جدول رده بندی باقی بماند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه