تاریخ انتشار : چهارشنبه, 31 خرداد 1396 22:13. تیم‌ملی پرتغال در دیدار برابر روسیه در جام کنفدراسیون‌ها به برتری رسید. به گزارش خبرآنلاین؛ تیم‌ملی فوتبال پرتغال، قهرمان یورو ۲۰۱۶، در دومین دیدار خودش در گروه A رقابت‌های جام کنفدراسیون‌ها برابر میزبان بازی‌ها روسیه به برتری ۱-۰ رسید. در این دیدار کریس رونالدو در دقیقه هشت ک گل پرتغال را به ثمر رساند. تیم پرتغال با این برد ۴ امتیازی شد و تا پیش از دیدار مکزیک و نیوزیلند در صدر گروه قرار گرفت. روسیه نیز ۳ امتیازی باقی ماند. همچنین گلزنی رونال ...

پیروزی پرتغال برابر میزبان جام‌جهانی با رکوردشکنی رونالدو / کریس در هر شرایطی گل‌ می‌زند

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 31 خرداد 1396 22:13


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,رونالدو

تیم‌ملی پرتغال در دیدار برابر روسیه در جام کنفدراسیون‌ها به برتری رسید.

به گزارش  خبرآنلاین؛ تیم‌ملی فوتبال پرتغال، قهرمان یورو ۲۰۱۶، در دومین دیدار خودش در گروه A رقابت‌های جام کنفدراسیون‌ها برابر میزبان بازی‌ها روسیه به برتری ۱-۰ رسید. در این دیدار کریس رو��الدو در دقیقه هشت ک گل پرتغال را به ثمر رساند.

 

تیم پرتغال با این برد ۴ امتیازی شد و تا پیش از دیدار مکزیک و نیوزیلند در صدر گروه قرار گرفت. روسیه نیز ۳ امتیازی باقی ماند. همچنین گلزنی رونالدو در این بازی با یک رکوردشکنی دیگر از او همراه بود. او حالا با گلزنی در جام کنفدراسیون‌ها به بازیکنی تبدیل شد که در همه‌ی رقابت‌های مهم ملی گل زده است. این روزها فشار زیادی از سوی رسانه‌های مختلف دنیا روی رونالدو است. در رابطه با فرار احتمالی مالیاتی او و البته شایعات مربوط به ترک رئال‌مادرید. با این وجود رونالدو در این دیدار موجب پیروزی تیمش شد و نشان داد در هر شرایطی می‌تواند هم گلزنی کند و هم رکورد بشکند.

 

 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,رونالدو

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه