تاریخ انتشار : دوشنبه, 23 فروردین 1395 08:07. تیم فوتبال تاتنهام جدال حساس خانگی مقابل منچستر یونایتد را به سود خود پایان داد تا همچنان در تعقیب لستر باقی بماند. به گزارش مهر، تیم های فوتبال تاتنهام و منچستر یونایتد یکشنبه شب در چارچوب هفته سی و سوم رقابتهای لیگ برتر انگلیس مقابل هم قرار گرفتند که این دیدار حساس را تیم تاتنهام با حساب ۳ بر صفر از آن خود کرد. تاتنهام در نیمه نخست هر چه زد به در بسته خورد اما در شش دقیقه توفانی سه بار توسط دله آلی (۷۰)، توبی آلدرویلد (۷۴) و اریک لاملا (۷۶) درو ...

پیروزی پرگل تاتنهام برابر منچستر یونایتد / تیم پوچتینو بدنبال لستر

تاریخ انتشار : دوشنبه, 23 فروردين 1395 08:07


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,منچستر

تیم فوتبال تاتنهام جدال حساس خانگی مقابل منچستر یونایتد را به سود خود پایان داد تا همچنان در تعقیب لستر باقی بماند.

به گزارش مهر، تیم های فوتبال تاتنهام و منچستر یونایتد یکشنبه شب در چارچوب هفته سی و سوم رقابتهای لیگ برتر انگلیس مقابل هم قرار گرفتند که این دیدار حساس را تیم تاتنهام با حساب ۳ بر صفر از آن خود کرد.

تاتنهام در نیمه نخست هر چه زد به در بسته خورد اما در شش دقیقه توفانی سه بار توسط دله آلی (۷۰)، توبی آلدرویلد (۷۴) و اریک لاملا (۷۶) دروازه شیاطین سرخ را باز کرد.

شاگردان پوچتینو در پایان این هفته از مسابقات با ۶۵ امتیاز در رده دوم جایگاه خود را تثبیت کردند و همچنان در تعقیب لستر سیتی ۷۲ امتیازی و صدرنشین باقی ماندند. منچستر یونایتد نیز با ۵۳ امتیاز در رده پنجم جدول قرار گرفت.

 

اخبار ورزشی - مهر

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه