تاریخ انتشار : جمعه, 06 آذر 1394 12:42. پیشنهاد سرسام آور من سیتی به مسی:. 4 میلیارد در هفته، 150 میلیارد سالانه. تیم فوتبال منچسترسیتی در پیشنهادی وسوسه انگیز حاضر شد برای جذب فوق ستاره بارسلونا 32 میلیون پوند (بیش از 150میلیارد تومان) بپردازد. به ادعای روزنامه سان، مسئولان باشگاه منچسترسیتی سرگرم مذاکره با نمایندگان لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا بر سر قردادی به ارزش 800 هزار پوند در هفته (حدود 4 میلیارد تومان) هستند. لیو مسی خود را آماده می کند نیوکمپ را به مقصد انگلیس ترک کند و ا ...

پیشنهاد سرسام آور من سیتی به مسی

تاریخ انتشار : جمعه, 06 آذر 1394 12:42


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

پیشنهاد سرسام آور من سیتی به مسی:
4 میلیارد در هفته، 150 میلیارد سالانه

تیم فوتبال منچسترسیتی در پیشنهادی وسوسه انگیز حاضر شد برای جذب فوق ستاره بارسلونا 32 میلیون پوند (بیش از 150میلیارد تومان) بپردازد.

به ادعای روزنامه سان، مسئولان باشگاه منچسترسیتی سرگرم مذاکره با نمایندگان لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا بر سر قردادی به ارزش 800 هزار پوند در هفته (حدود 4 میلیارد تومان) هستند.

لیو مسی خود را آماده می کند نیوکمپ را به مقصد انگلیس ترک کند و این اتفاق با افزایش دستمزد هفتگی 500 هزار پوندی او همراه خواهد بود.

پیشنهاد من سیتی به مسی پرداخت 132 میلیون پوند بابت بازی و 8 میلیون پوند بابت حق تصویر و پاداش است.

قرارداد مسی با بارسا سال 2018 به پایان می رسد و رقم قید شده در بند آزادی او 250میلیون پوند است، اما این باشگاه به انتقال 120 میلیون پوندی مسی نیز فکر می کند زیرا اولویت اصلی آنها نیمار و تمدید قرارداد این ستاره برزیلی است.

 

اخبار ورزشی - باشگاه خبرنگاران

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه