پیشنهاد 20 میلیونی به مدافع بارسلونا. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 09 خرداد 1397 11:15. همکاری مارلون با باشگاه نیس به پایان رسیده و او لیگ فرانسه را ترک می‌کند. به گزارش ایلنا، به گفته رئیس باشگاه نیس فرانسه، جایی که مارلون سانتوس یک فصل با قرارداد قرضی در آن حضور داشت، باشگاه بارسلونا برای فروش این بازیکن برزیلی پیشنهادی به ارزش 20 میلیون یورو دریافت کرده است. به نظر می‌رسید او یک فصل دیگر به همراه نیس در لیگ فرانسه(لوشامپیونه) حضور داشته باشد اما به گفته جیان پیر ریوره این امیر در حال حاضر ام ...

پیشنهاد 20 میلیونی به مدافع بارسلونا

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 09 خرداد 1397 11:15


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , بارسلونا
همکاری مارلون با باشگاه نیس به پایان رسیده و او لیگ فرانسه را ترک می‌کند.

به گزارش ایلنا، به گفته رئیس باشگاه نیس فرانسه، جایی که مارلون سانتوس یک فصل با قرارداد قرضی در آن حضور داشت، باشگاه بارسلونا برای فروش این بازیکن برزیلی پیشنهادی به ارزش 20 میلیون یورو دریافت کرده است.

 

به نظر می‌رسید او یک فصل دیگر به همراه نیس در لیگ فرانسه(لوشامپیونه) حضور داشته باشد اما به گفته جیان پیر ریوره این امیر در حال حاضر امکان پذیر نیست.

 

باشگاه بارسلونا برای خریدهای تابستانی به پول نیاز دارد و به نظر می‌رسد آنها کلمنت لنگلت و آنتوان گریزمان را به خدمت خواهند گرفت. مارلون 22 ساله برای نیس در مجموع 27 بازی انجام داده بود.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه