تاریخ انتشار : چهارشنبه, 25 فروردین 1395 15:10. سرمربی استقلال برای بازی سرنوشت ساز برابر پرسپولیس بر سر 2 راهی بزرگ قرار گرفته است. به گزارش ورزش سه، اگر امروز تماشاگران استقلال به آینده تیم شان امیدوار هستند و البته به عملکرد مظلومی نمره قبول می دهند به خاطر استفاده این مربی از بازیکنان جوان است، بازیکنی که می توانند آینده خوبی برای استقلال رقم بزنند. به جز روزبه چشمی و محسن کریمی که بازی با پرسپولیس را به دلیل مصدومیت از دست داده اند، بهنام برزای، فرشید اسماعیلی، امید نورافکن و علیرضا رمض ...

چالش بزرگ مظلومی برای استفاده از جوانان

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 25 فروردين 1395 15:10


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,مظلومی

سرمربی استقلال برای بازی سرنوشت ساز برابر پرسپولیس بر سر 2 راهی بزرگ قرار گرفته است.

به گزارش ورزش سه، اگر امروز تماشاگران استقلال به آینده تیم شان امیدوار هستند و البته به عملکرد مظلومی نمره قبول می دهند به خاطر استفاده این مربی از بازیکنان جوان است، بازیکنی که می توانند آینده خوبی برای استقلال رقم بزنند.

به جز روزبه چشمی و محسن کریمی که بازی با پرسپولیس را به دلیل مصدومیت از دست داده اند، بهنام برزای، فرشید اسماعیلی، امید نورافکن و علیرضا رمضانی شرایط بازی کردن را دارند و باید دید آیا مظلومی برای این بازی مهم به این بازیکنان اعتماد می کند و یا ترجیح می دهد از بازیکنان با تجربه استفاده کند.

اگر مظلومی بخواهد از بازیکنان با تجربه استفاده کند بدون تردید ضربه اشتباه را در عملکرد تیمش پایین می آورد اما در صورت استفاده از بازیکنان جوان آنها می توانند با استفاده از قدرت دوندگی شان کار برای پرسپولیس سخت کنند. مظلومی در این فصل ثابت کرده است که به استفاده از بازیکنان جوان اعتقاد زیادی دارد و همه در انتظار تصمیم بزرگ او برای ترکیب دربی خواهند بود.

 

اخبار ورزشی - فارس

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه