چرا این‎قدر از برانکو درباره مسلمان می‎پرسید؟. تاریخ انتشار : یکشنبه, 26 فروردین 1397 10:04. یکی از بزرگترین چالش‎های فوتبال ایران مشکل نظم است اما. به گزارش خبرآنلاین؛ تا قرار به ردیف کردن چالش های فوتبال می شود، یکی از 5 چالش اصلی می شود مشکل عدم برخورد با بی نظمی ستاره ها. ولی تا یکی چنین تصمیمی می گیرد، همه به او می تازند. تصمیم برانکو در قبال محسن مسلمان، هرچه هست، ریشه در مداراهای طولانی این مرد کروات موفق با مهندس تیمش دارد. او سال قبل وقتی سروش رفیعی بود به مسلمان نشان داده بود بای ...

چرا این‎قدر از برانکو درباره مسلمان می‎پرسید؟

تاریخ انتشار : یکشنبه, 26 فروردين 1397 10:04


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , مسلمان
یکی از بزرگترین چالش‎های فوتبال ایران مشکل نظم است اما... 

به گزارش خبرآنلاین؛ تا قرار به ردیف کردن چالش های فوتبال می شود، یکی از 5 چالش اصلی می شود مشکل عدم برخورد با بی نظمی ستاره ها. ولی تا یکی چنین تصمیمی می گیرد، همه به او می تازند. تصمیم برانکو در قبال محسن مسلمان، هرچه هست، ریشه در مداراهای طولانی این مرد کروات موفق با مهندس تیمش دارد.

 

او سال قبل وقتی سروش رفیعی بود به مسلمان نشان داده بود باید در راستای سیاست های تیمی باشد اما بعد از رفتن سروش، باز پروفسور خیلی مدارا کرد اما وقتی دید چاره ای نیست، تصمیمش را گرفت و کار را یکسره کرد.

 

 برخوردی قاطع برای نشان دادن نظم تیمی. حالا حتی وقتی برانکو را به برنامه های غیرمرتبط با فوتبال هم می برند، باز درباره مسلمان می پرسند و کاری می کنند این مربی ناچار به توضیحاتی شود که شاید کاملا شخصی برای خودش هستند. او توانسته خیلی با دیسیپلین تیمش را اداره کند و کمترین کاری که در قبالش می شود داشت، احترام گذاشتن به این تصمیم است.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه