تاریخ انتشار : یکشنبه, 04 بهمن 1394 16:32. تیم فوتبال صبای قم در چارچوب جام شهدا روز سه‌شنبه در دیدار فینال به مصاف پرسپولیس خواهد رفت. شاگردان علی دایی که توانستند روز گذشته ذوب‌آهن را با نتیجه 2 بر یک شکست دهند برای کسب جام قهرمانی روز سه‌شنبه در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف پرسپولیس می‌روند. برای این دیدار صبایی‌ها جلال علی‌محمدی، سیدمهدی حسینی و مسعود حق‌جو را در اختیار ندارند. علی‌محمدی قرار است فردا زانوی پایش را عمل کند و چند هفته‌ای در ترکیب این تیم نخواهد بود اما حق‌جو به دیدار صبا ...

چرا صادقیان شماره ۹۹ را می‌پوشد؟

تاریخ انتشار : یکشنبه, 04 بهمن 1394 16:32


اخبار,اخبار ورزشی,صادقیان

تیم فوتبال صبای قم در چارچوب جام شهدا روز سه‌شنبه در دیدار فینال به مصاف پرسپولیس خواهد رفت.

 

شاگردان علی دایی که توانستند روز گذشته ذوب‌آهن را با نتیجه 2 بر یک شکست دهند برای کسب جام قهرمانی روز سه‌شنبه در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف پرسپولیس می‌روند.

برای این دیدار صبایی‌ها جلال علی‌محمدی، سیدمهدی حسینی و مسعود حق‌جو را در اختیار ندارند.

علی‌محمدی قرار است فردا زانوی پایش را عمل کند و چند هفته‌ای در ترکیب این تیم نخواهد بود اما حق‌جو به دیدار صبا در لیگ برتر خواهد رسید.

 

شاگردان دایی روز دوشنبه 12 بهمن ماه در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر میهمان گسترش فولاد خواهند بود.

همچنین پیام صادقیان که به تازگی به تیم فوتبال صبا پیوسته است، با شماره 99 برای این تیم بازی خواهد کرد. صادقیان قرار بود شماره 9 را بر تن کند که به علت اینکه این شماره پیش از این بر تن رضا حقیقی بوده و برای خروج نام این بازیکن باید باشگاه صبا دو میلیون پرداخت می‌کرده، صادقیان با شماره 99 به میدان خواهد رفت.

اخبار ورزشی - فارس

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه