چرا مجید حسینی در تیم‌ملی هست و محمد انصاری نیست؟. تاریخ انتشار : شنبه, 29 اردیبهشت 1397 10:52. یکی از بازیکنانی که از روز گذشته با انگیزه ای بالا در تیم ملی حضور داشت ، مجید حسینی بود. به گزارش خبرآنلاین؛ تیم ملی فوتبال ایران تمرینات فاز نهایی خود را از روز گذشته در زمین پژوهشگاه نفت تهران آغاز کرد. سورپرایز این تمرین شاید حضور حداکثری لژیونرها و بازیکنان داخلی در کنار سید مجید حسینی بود. بازیکنی که گمان می رفت از دایره ملی پوشان خارج شده باشد. با این وجود کارلوس کی روش نکته مهمی در جمع خ ...

چرا مجید حسینی در تیم‌ملی هست و محمد انصاری نیست؟

تاریخ انتشار : شنبه, 29 ارديبهشت 1397 10:52


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,مجید حسینی
یکی از بازیکنانی که از روز گذشته با انگیزه ای بالا در تیم ملی حضور داشت ، مجید حسینی بود. 

به گزارش خبرآنلاین؛ تیم ملی فوتبال ایران تمرینات فاز نهایی خود را از روز گذشته در زمین پژوهشگاه نفت تهران آغاز کرد. سورپرایز این تمرین شاید حضور حداکثری لژیونرها و بازیکنان داخلی در کنار سید مجید حسینی بود. بازیکنی که گمان می رفت از دایره ملی پوشان خارج شده باشد.

 

با این وجود کارلوس کی روش نکته مهمی در جمع خبرنگاران درباره مجید حسینی گفت:«او یکی از بازیکنانی بود که دوران آسیب دیدگی را زیر نظر کادرفنی تیم ملی گذراند و ریکاوری کرد. او ، امید ابراهیمی ، وریا غفوری ، اشکان دژاگه ، بازیکنانی بودند که زیر نظر کادرفنی به تمرین پرداختند و با نظرات کادر پزشکی برای جام جهانی آماده شدند و ما حسابی ویژه روی آنها باز کرده ایم.»

 

حالا با این شریاط مجید حسینی که سابقه حضور در جام جهانی جوانان ، بالاترین سطح لیگ قهرمانان آسیا و اقلا بالای 50 بازی ملی رده های پایه را دارد به جمع 28 نفره نهایی تیم ملی برای جام جهانی رسیده و شانسی بالا برای سفر به مسکو دارد.

 

درحالی که بازیکنی چون محمد انصاری در شرایطی مشابه ، در زمان آسیب دیدگی از اردوی ملی خارج شد و درمانش را زیر نظر کادر پزشکی انجام نداد و با همه توانایی های بالایش ، امروز یکی از آنهایی است که می داند تابستان ، جام جهانی را نه از زمین بازی که از خانه تماشا می کند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه