تاریخ انتشار : جمعه, 24 شهریور 1396 22:05. استقلال با حساب دو بر صفر به پارس جنوبی جم باخت تا نیمکت این تیم بیش از گذشته لرزان باشد. به گزارش ایسنا، دیدار تیم‌های پارس جنوبی جم و استقلال در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر با شکست دو گله شاگردان منصوریان به پایان رسید. گل اول این بازی را علی دشتی در دقیقه ۳۸ به ثمر رساند و گل دوم را سالاروند روی برگشت ضربه پنالتی در دقیقه 90+6 به ثمر رساند تا علیرضا منصوریان در یک قدمی اخراج از این باشگاه قرار بگیرد. منصوریان با اولتیماتوم هیات مدیره ۲ بازی فرصت د ...

چهارمین باخت استقلال/ آینده منصوریان به خطر افتاد

تاریخ انتشار : جمعه, 24 شهریور 1396 22:05


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,استقلال

استقلال با حساب دو بر صفر به پارس جنوبی جم باخت تا نیمکت این تیم بیش از گذشته لرزان باشد.

به گزارش ایسنا، دیدار تیم‌های پارس جنوبی جم و استقلال در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر با شکست دو گله شاگردان منصوریان به پایان رسید.

 

گل اول این بازی را علی دشتی در دقیقه ۳۸ به ثمر رساند و گل دوم را سالاروند روی برگشت ضربه پنالتی در دقیقه 90+6 به ثمر رساند تا علیرضا منصوریان در یک قدمی اخراج از این باشگاه قرار بگیرد. منصوریان با اولتیماتوم هیات مدیره ۲ بازی فرصت داشت و حالا با یک پیروزی و یک باخت، مشخص نیست که سرانجام او چه خواهد شد.

 

استقلالی درحالی در این بازی شکست خورد که در نیمه دوم حملات همه جانبه‌ای روی دروازه تیم پارس جنوبی داشت و شاگردان تارتار به ضد حملات امید داشتند.

 

نیمه اول:

در نیمه اول این بازی، استقلال با وجود در اختیار داشتن مالکیت بیشتر بر توپ نتوانست فرصت گلزنی خاصی ایجاد کند. در سوی مقابل تیم پارس جنوبی یکی دو فرصت خوب را از دست داد. شاگردان تارتار ابتدا در دقیقه ۱۰ توسط امید سینک می‌توانستند به گل برسند اما توپ او را حسینی دروازه‌بان استقلال به کرنر فرستاد، در ادامه و در دقیقه ۲۸ ابراهیم صالحی با حسینی تک به تک شد اما شوت او را هم دروازه‌بان استقلال به کرنر فرستاد.

 

با این‌حال در دقیقه ۳۸ اشتباه عجیب لئوناردو پادوانی باعث شد تا علی دشتی در موقعیت مناسبی قرار بگیرد و با یک ضربه تکنیکی دروازه استقلال را باز کند.

 

در ادامه این نیمه تلاش دو تیم برای تغییر نتیجه بی حاصل بود و بازی با برتری یک بر صفر پارس جنوبی به پایان رسید.

 

نیمه دوم:

در نیمه دوم استقلال سراپا حمله بود و بازیکنان این تیم چندین و چند فرصت مناسب برای گلزنی را بدست آوردند. یکی از این فرصت‌ها ضربه ایستگاهی‌ای بود که جپارف در دقیقه ۵۰ زد و به تیرک افقی دروازه پارس جنوبی برخورد کرد. در این میان دو موقعیت تک به تک برای استقلال را فروزان از نورافکن و جابر انصاری گرفت.

 

در ادامه تیم پارس جنوبی روی یک ضد حمله توسط سینک می‌توانست به گل برسد اما مصاف تک به تک او با حسینی را دروازه‌بان جوان استقلال در دقیقه ۷۸ دفع کرد.

 

در اواخر بازی و بعد از ۱۰ نفره شدن تیم پارس جنوبی از دقیقه ۸۰، استقلال فشار همه جانبه‌ای را روی دروازه تیم پارس جنوبی ایجاد کرد.

 

ترکیب پارس جنوبی جم: محسن فروزان، مجتبی لطفی، حامد نورمحمدی، فرشاد محمدی‌مهر، میثم تیموری، فرشاد سالاروند، حسین پورامینی، امید سینک، علی دشتی(۱+۴۵- مهدی زبیدی)، آلویس نانگ(۵۵- امیرارسلان مطهری) و ابراهیم صالحی(۷۲- احسان تاییدی).

 

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، روزبه چشمی، لئوناردو پادوانی، خسرو حیدری، آرمین سهرابیان(۵۵- میلاد زکی‌پور)، فرشید باقری، امید نورافکن، فرشید اسماعیلی(۷۲- مهدی قائدی)، سرور چپاروف، جابر انصاری(۸۲- حسن بیت‌سعید) و علی قربانی.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه