تاریخ انتشار : دوشنبه, 11 آبان 1394 09:02. درحالی که هنوز اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی است اما فدراسیون والیبال در پی گزینه ای جدید است. اگرچه بعد از حضور اسلوبودان کواچ در ایران و ساعت ها جلسات نقد و بررسی با او ، خیلی از رسانه ها گمان می بردند احتمال ماندن کواچ در تیم ملی افزایش پیدا می کند اما فدراسیون والیبال همچنان به دنبال گزینهخ ای جدید است و این را به عنوان یک حق برای خود محفوظ دانسته که با گزینه های دیگر هم رایزنی کند. آنها رایزنی ها با چند مربی سرشناس دنیا چون مک کاچن ، آناستازی ، ...

چه کسی سرمربی تیم ملی والیبال می شود؟

تاریخ انتشار : دوشنبه, 11 آبان 1394 09:02


اخبار,اخبار ورزشی,تیم ملی والیبال

درحالی که هنوز اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی است اما فدراسیون والیبال در پی گزینه ای جدید است.

اگرچه بعد از حضور اسلوبودان کواچ در ایران و ساعت ها جلسات نقد و بررسی با او ، خیلی از رسانه ها گمان می بردند احتمال ماندن کواچ در تیم ملی افزایش پیدا می کند اما فدراسیون والیبال همچنان به دنبال گزینهخ ای جدید است و این را به عنوان یک حق برای خود محفوظ دانسته که با گزینه های دیگر هم رایزنی کند.

 آنها رایزنی ها با چند مربی سرشناس دنیا چون مک کاچن ، آناستازی ، لوزانو و چند مربی سرشناس دیگر دنیا را در دستور کار قرار دادند.

 

آنها که می دانند از این پس اگر تیم ملی به المپیک نرسد ، این فدراسیون والیبال است که باید پاسخگوی همه چیز باشد ، به دنبال تیمی برای هدایت تیم ملی ایران می گردند که بتواند تیم را طوری هدایت کند تا هیچ حرف و حدیثی باقی نماند.

 

یک مربی بزرگ با داشتن عنوان قهرمانی دنیا که مثل ولاسکو سیستمی دیکتاتوری در تیم ایجاد کند که بتواند بازیکنان را در اختیارش بگیرد.

آنها به گزینه های مختلف شان فکر کردند و با آنها وارد مذاکرات جدی شده اند تا هرچه زودتر قراردادشان را نهایی کنند.

 

در ترکیب آینده کادرفنی تیم ملی البته یک دستیار ایرانی و یک تمرین دهنده آشنا با بازیکنان مثل سیچلوی آرژانتینی هم قرار خواهند داشت.

اخبا ورزشی - خبر آنلاین

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه