کافو: نیمار بهترین بازیکن جهان است. تاریخ انتشار : سه شنبه, 17 مرداد 1396 10:23. ستاره سابق تیم ملی فوتبال برزیل به ستایش از نیمار پرداخت و او را بهترین بازیکن جهان دانست. به گزارش ایسنا و به نقل از رویترز، نیمار با رقم ۲۲۲ میلیون یورو از بارسلونا جدا شد تا پیراهن پاری سن ژرمن را بر تن کند و به عنوان گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان انتخاب شود. کافو، ستاره سابق تیم ملی فوتبال برزیل به ستایش از نیمار پرداخت و او را بهترین بازیکن جهان دانست. این ستاره سابق تیم ملی فوتبال برزیل، گفت: نیمار در ...

کافو: نیمار بهترین بازیکن جهان است

تاریخ انتشار : سه شنبه, 17 مرداد 1396 10:23


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی ,نیمار

ستاره سابق تیم ملی فوتبال برزیل به ستایش از نیمار پرداخت و او را بهترین بازیکن جهان دانست. 

به گزارش ایسنا و به نقل از رویترز، نیمار با رقم ۲۲۲ میلیون یورو از بارسلونا جدا شد تا پیراهن پاری سن ژرمن را بر تن کند و به عنوان گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان انتخاب شود.

 

کافو، ستاره سابق تیم ملی فوتبال برزیل به ستایش از نیمار پرداخت و او را بهترین بازیکن جهان دانست.

 

این ستاره سابق تیم ملی فوتبال برزیل، گفت: نیمار در چند سال اخیر به خوبی نشان داد که چه بازیکن بزرگی است. از نظر من او بهترین بازیکن جهان است و شایستگی انتخاب به عنوان گران‌ترین بازیکن جهان را داشت.

 

کافو در پایان سخنان خود همچنین، اظهار کرد: نیمار نسبت به روزهای جوانی خود باتجربه‌تر شده و بر این باورم که می‌تواند خرید خوبی برای پاری سن ژرمن باشد و این تیم را به هدف خود برساند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه