کاوه رضایی و آندرانیک تیموریان پولدار می‌شوند. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 29 شهریور 1396 15:33. معاون ورزشی باشگاه استقلال تهران اعلام کرد که دو بازیکن سابق این تیم مطالبات عقب افتاده شان را دریافت خواهند کرد. به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، سید پندار توفیقی معاون ورزشی باشگاه استقلال با اشاره به موضوع برگزاری دیدارهای دوستانه استقلال با بشیکتاش و فنرباغچه ترکیه، اظهار داشت: بدون تردید برگزاری دیدارهای دوستانه بین المللی برای تیمهای باشگاهی، باعث کمک و بالاتر رفتن سطح تجرب ...

کاوه رضایی و آندرانیک تیموریان پولدار می‌شوند

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 29 شهریور 1396 15:33


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , کاوه رضایی و آندرانیک تیموریان

معاون ورزشی باشگاه استقلال تهران اعلام کرد که دو بازیکن سابق این تیم مطالبات عقب افتاده شان را دریافت خواهند کرد.

 به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، سید پندار توفیقی معاون ورزشی باشگاه استقلال با اشاره به موضوع برگزاری دیدارهای دوستانه استقلال با بشیکتاش و فنرباغچه ترکیه، اظهار داشت: بدون تردید برگزاری دیدارهای دوستانه بین المللی برای تیمهای باشگاهی، باعث کمک و بالاتر رفتن سطح تجربی و کیفی تیمها میشود و میبینید که بزرگترین تیمهای دنیا نیز چنین کاری را انجام می دهند. مذاکرات خوبی نیز در این خصوص میان باشگاههای بشیکتاش و فنرباغچه با استقلال انجام شده و علاوه بر انجام بازیهای دوستانه، تعاملات خوبی نیز با آنها خواهیم داشت.

 

او افزود: همان طور که مدیرعامل باشگاه در اطلاعیه روز گذشته اعلام کرد، هواداران لایق بهترین ها هستند. امیدوارم بدشانسی های پیاپی که در مسایل مختلف از جمله مصدومیت ها پیش آمده، پایان یابد و با تلاش و همدلی که میان کادر فنی و بازیکنان وجود دارد، آبی پوشان در مسابقه امروز موفق و دست پر از زمین خارج سوند.

 

معاون ورز��ی باشگاه استقلال در خصوص شکایت کاوه رضایی و آندرانیک تیموریان به ای اف سی گفت: کارهای لازم در این خصوص انجام شده است. قرارداد کاوه رضایی با آپشنهای انگیزشی یک میلیارد و ٦٠٠ میلیون تومان بوده که براساس رایزنی ها و مکاتبات آقای افتخاری، این مساله در حال برطرف شدن است.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه