کدام بازیکنان استقلال فصل بعد به اروپا می روند؟. تاریخ انتشار : شنبه, 29 اسفند 1394 11:51. سفر استقلال به سوئد این فرصت را در اختیار بازیکنان جوان می گذارد تا خود را به مربیانی که در ورزشگاه حضور دارند نشان داده و شرایط را برای ترانسفر شدن به اروپا مهیا کنند. حضور استقلال در سوئد این فرصت را برای بازیکنان جوان استقلال مهیا می کند که خود را به رخ مربیان تیم های اروپایی بکشند. به گزارش تابناک ،دیدار استقلال و هاماربی سوئد روز 5 فروردین ماه در کشور سوئد برگزار می شود و این دیدار با توجه به حضور ...

کدام بازیکنان استقلال فصل بعد به اروپا می روند؟

تاریخ انتشار : شنبه, 29 اسفند 1394 11:51


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,استقلال

سفر استقلال به سوئد این فرصت را در اختیار بازیکنان جوان می گذارد تا خود را به مربیانی که در ورزشگاه حضور دارند نشان داده و شرایط را برای ترانسفر شدن به اروپا مهیا کنند.

حضور استقلال در سوئد این فرصت را برای بازیکنان جوان استقلال مهیا می کند که خود را به رخ مربیان تیم های اروپایی بکشند.

به گزارش تابناک ،دیدار استقلال و هاماربی سوئد روز 5 فروردین ماه در کشور سوئد برگزار می شود و این دیدار با توجه به حضور مسئولان برخی از تیم های اروپایی فرصتی برای بازیکنان استقلال است تا در فوتبال اروپا خود را محک بزنند.  این دیدار شاید پای چند جوان استقلال را به تیم های اروپایی برای فصل آینده باز کند و مطمئن باشید در این دیدار توان مضاعفی از برخی بازیکنان در زمین مشاهده خواهیم کرد.  مدیران برنامه و مسئولان نقل و انتقالات و برخی با دست اندرکاران باشگاه های متوسط اروپایی بدشان نمی آید چند بازیکن جوان و آینده دار ایران را با قیمت مناسب به خدمت بگیرند.

حضور جهانبخش، علی رضا حقیقی، سعید عزت الهی و سردار آزمون دور نمای خوبی را در ذهن باشگاه های اروپایی در مورد جوانان ایران شاخته است و با توجه به سابقه های قبلی از لژیونرهای مختلف ایران در ادوار گذشته این اتفاق دور از ذهن نیست. باید دید کدام استقلالی مورد پسند واقع می شود و پرویز مظلومی کدام نیروی جوان خود را از دست می دهد؟

 

اخبار ورزشی - تابناک

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه