کدام باشگاه بازیکن 9 میلیارد تومانی جذب می‌کند؟. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 09 خرداد 1397 09:27. فصل نقل و انتقالات فوتبال ایران دوباره با حواشی خاصی همراه خواهد بود. به گزارش خبرآنلاین؛ سیر صعودی قیمت قرارداد بازیکنان لیگ برتری و حتی این روزها لیگ یکی همچنان ادامه دارد و در برخی از خبرها از رقم های سرسام آوری صحبت می شود. مثل مصاحبه مدیرعامل باشگاه ذوب آهن که درباره بازیکنی با قیمت 9 میلیارد تومان (1. 5 میلیون دلار) که وارد بازار فوتبال ایران شده صحبت کرده. سعید آذری البته اسمی از تیم خاصی ن ...

کدام باشگاه بازیکن 9 میلیارد تومانی جذب می‌کند؟

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 09 خرداد 1397 09:27


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , بازیکنان لیگ برتر
فصل نقل و انتقالات فوتبال ایران دوباره با حواشی خاصی همراه خواهد بود. 

به گزارش خبرآنلاین؛ سیر صعودی قیمت قرارداد بازیکنان لیگ برتری و حتی این روزها لیگ یکی همچنان ادامه دارد و در برخی از خبرها از رقم های سرسام آوری صحبت می شود. مثل مصاحبه مدیرعامل باشگاه ذوب آهن که درباره بازیکنی با قیمت 9 میلیارد تومان (1.5 میلیون دلار) که وارد بازار فوتبال ایران شده صحبت کرده.

 

سعید آذری البته اسمی از تیم خاصی نیاورده. اما در لا به لای صحبت هایش به طرز عجبی برای باشگاه حریف یعنی سپاهان آرزوی موفقیت کرده و طرز صحبت او توجهات را به سمت زردهای اصفهانی جلب می کند. همچنین در ادامه بحث هایی که این روزها پیرامون مبلغ درخواستی مامه بابا تیام مطرح شده، برخی احساس کردند منظور آذری مهاجم استقلال است. او اما با وجود اینکه اعتقاد دارد بازیکن 9 میلیاردی وارد بازار ایران شده، سعی کرده اسمی از او به میان نیاورد تا حدس و گمان ها ادامه داشته باشد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه