تاریخ انتشار : پنج شنبه, 02 فروردین 1397 10:02. فدراسیون فوتبال ایران تصمیم دارد در کربلا از تیم‌های عربستانی میزبانی کند. به گزارش خبرآنلاین، در دوره های اخیر لیگ قهرمانان آسیا تیم های ایرانی برای میزبانی از سعودی ها در عمان به میدان رفتند آن هم در حالی که شرایط در این کشور کاملا به سود تیم های عربستانی است. مسئولان باشگاه های مختلف سعی کردند به جای عمان مسابقات خود در کشورهای دیگر مثل قطر، ازبکستان و تاجیکستان برگزار کنند که به بهانه مختلف چنین اجازه ای دریافت نکردند. به تازگی محرومیت عراق ...

کربلا، گزینه جدید ایران برای میزبانی از سعودی‌ها

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 02 فروردين 1397 10:02


اخبار,اخبار ورزشی,ورزشگاه

فدراسیون فوتبال ایران تصمیم دارد در کربلا از تیم‌های عربستانی میزبانی کند.

به گزارش خبرآنلاین، در دوره های اخیر لیگ قهرمانان آسیا تیم های ایرانی برای میزبانی از سعودی ها در عمان به میدان رفتند آن هم در حالی که شرایط در این کشور کاملا به سود تیم های عربستانی است.مسئولان باشگاه های مختلف سعی کردند به جای عمان مسابقات خود در کشورهای دیگر مثل قطر، ازبکستان و تاجیکستان برگزار کنند که به بهانه مختلف چنین اجازه ای دریافت نکردند.

 

به تازگی محرومیت عراق از میزبانی لغو شد و این کشور اجازه پیدا کرد مسابقات بین المللی را در سه ورزشگاه تازه تاسیس خود از جمله ورزشگاه کربلا میزبانی کند.در همین راستا فدراسیون عراق در خبری اعلام کرد که فدراسیون ایران با آنها مکاتبه کرده تا بتواند مسابقات خود برابر تیم‌های سعودی را به جای عمان در کربلا برگزار کند.باید دید کنفدراسیون فوتبال آسیا با این درخواست موافقت می کند یا همچنان لابی سعودی‌ها جواب خواهد داد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه