تاریخ انتشار : یکشنبه, 23 اردیبهشت 1397 17:44. علی کریمی سرمربی سابق سپیدرود می گوید که از مدت کوتاهی که با مالک باشکاه سپیدرود همکاری داشته پشیمان است، چه برسد به اینکه به دنبال شراکت با او باشد. به گزارش ورزش سه، علی کریمی سرمربی سابق تیم فوتبال سپیدرود شب گذشته در گفتگو با شبکه باران در خصوص اتفاقات روزهای اخیر این باشگاه گفت: واقعا این داستان طولانی دارد. من فیلم کامل این جلسه را دارم و چرا نمی گذارند فیلم پخش شود. از خودشان بپرسید. کریمی در ادامه با اشاره به افراد زیادی که در این جلسه ...

کریمی: از همان همکاری کوتاه‌مدت هم پشیمانم

تاریخ انتشار : یکشنبه, 23 ارديبهشت 1397 17:44


اخبار,اخبار ورزشی,علی کریمی

علی کریمی سرمربی سابق سپیدرود می گوید که از مدت کوتاهی که با مالک باشکاه سپیدرود همکاری داشته پشیمان است، چه برسد به اینکه به دنبال شراکت با او باشد.

به گزارش ورزش سه، علی کریمی سرمربی سابق تیم فوتبال سپیدرود شب گذشته در گفتگو با شبکه باران در خصوص اتفاقات روزهای اخیر  این باشگاه گفت: واقعا این داستان طولانی دارد. من فیلم کامل این جلسه را دارم و چرا نمی گذارند فیلم پخش شود. از خودشان بپرسید.

 

کریمی در ادامه با اشاره به افراد زیادی که در این جلسه حاضر بودند، عنوان کرد: من فقط با سه چهار نفر از دوستانم بودند و بقیه افرادی که در جلسه بودند از افراد منتسب به باشگاه هستند. جالب اینکه کمیته انضباطی هم حضور داشت و به نظرم در جلسه ای که قرار است در مورد برنامه های باشگاه صحبت شود، لازم نیست که کمیته انضباطی باشگاه هم حضور داشته باشد. تمام این افراد دوستان قدیمی من هستند و قابل احترام هستند. شاید هم به خاطر برخی مصاحبه های من و برخی بازیکنان بودند که منتظر بودند تا جریمه کنند. آدم دلش می سوزد چون این افراد خیلی زحمت کشیده اند.

 

علی کریمی در واکنش به صحبت های تن زاده مالک باشگاه تن زاده که در مصاحبه ها و بیانیه های خود گفته که ما جلسه ای عاطفی با علی کریمی داشتیم و پس از تنفسی که در جلسه به وجود آمد، بر سر دو موضوع یعنی انتخاب مدیر رسانه ای و آنالیزور به مشکل خوردیم، گفت: مردم خوب رشت باید در جریان باشند؛ زمانی که ما وارد جلسه شدیم، البته این را هم باید بگویم که ایشان انتظار نداشت برای جلسه ای که ساعت ۵ برگزار می شد، من بدون سر و صدا وارد رشت شوم. جالب اینکه من ۱۰ دق��قه زودتر به جلسه رسیدم و منتظر ماندم تا بقیه برسند.

 

وی ادامه داد: جالب این بود که وقتی صحبت ها را شروع کردند، گفتند که ما تیم را سیزدهم تحویل دادیم و سیزدهم تحویل گرفتیم. من یک سوال دارم؛ مگر قرار بوده تیم سیزدهم را قهرمان تحویل بگیرند یا سهمیه آسیایی بگیرند؟! من تمام این سوالات را جواب دادم و خوشبختانه تمام دوستان هم بودند. در مجموع فکر می کنم که خیلی کارها کردند که این تیم سقوط کند و بتوانند بازیکنان را جریمه کنند. شما پرداختی بازیکنان را ببینید. الان دریافتی ها بین ۴۵ تا ۵۰ درصد است و فکر می کنم ۵۰ درصد را با نصیحت مشاورانشان نگه داشته بودند تا در صورتی که تیم سقوط کرد، بتوانند مابقی مبلغ را ندهند و جریمه کنند. بارها خود ایشان در جلسه با من گفتند که اگر پول ها را بدهیم و تیم سقوط کند، چه کار کنیم ! در جلسه ای با بازیکنان هم این صحبت مطرح شد و می توانید از تک تک بازیکنان بپرسید.

 

کریمی در مورد مذاکرات انجام  شده و چرایی به نتیجه نرسیدن اظهار داشت: فیلم اتفاقاتی که در جلسه رخ داد، تمام و کمال موجود است و اگر این ها واقعا ادعای صداقت دارند، می توانیم این فیلم را به شما بدهیم تا پخش کنید. بعد از اینکه وارد بحث فنی شدیم، صحبت هایی مطرح شد. آقای دکتر عبداللهی هم در جلسه بود که صحبت های ایشان با نامه های آقای تن زاده به طور کامل متفاوت بود و صحبت های بسیار خوبی انجام دادند.

 

علی کریمی در مورد اینکه پس دلیل اختلاف چه بوده است، افزود: مثلا به ما گفتند که اصلا بازیکنان سن بالا نداشته باشید. در صورتی که شما خودتان می دانید که بازیکنان مسن ما بازیکنانی بودند که واقعا زحمت کشیدند. شاید خود من انتظار نداشتم ولی خیلی زحمت کشیدند. من آمار GPS محمدرضا مهدوی را دارم و با آمار به شما نشان می دهم که ۱۲ کیلومتر دویده است.

 

وی با اشاره به مسائلی که مانع ادامه همکاری او با مدیران باشگاه شد، تاکید کرد: کسی را برای مدیررسانه ای آوردند که بارها در مصاحبه های خود گفته که مدرسه پیرمردها باز کرده اند. این صحبت ها واقعا خنده دار است. اگر کسی تیم شهرش برایش مهم باشد، مایه می گذارد تا تیمش موفق باشد نه اینکه روی سکو بنشیند و من و بازیکنانم را بزند.

 

سرمربی سابق تیم فوتبال سپیدرود در مورد سوال پیامکی برنامه شبکه باران که در مورد دلیل مشکلات سپیدرود پرسیده بود ( دو گزینه در سوال پیامکی برنامه وجود داشت: ۱- باشگاه تمایلی به ادامه همکاری با علی کریمی ندارد و ۲- علی کریمی تمایلی برای همکاری با باشگاه ندارد) و ۸۶ درصد به گزینه اول رای داده بودند، بیان کرد: انتخاب مدیر رسانه ای از اختیارات باشگاه است ولی انتخاب مدیر رسانه ای که با من و بازیکنانم زاویه دارد، مناسب نیست. فرض کنید کسی که قبل از اینکه پایش به باشگاه باز شود، در حال تخریب من و تیم بوده است، چطور من با او کار کنم. شما مصاحبه هایی که این شخص علیه من انجام داده را ببینید. ولی نباید یک سری صحبت ها مطرح شود که آبروی استان از بین برود. باید کسی کنارم باشد که آدم مطمئنی باشد. ضمن اینکه در مورد بازیکن و کادر فنی هم صحبت هایی شد که این ها باید به طور کامل در اختیار من باشد. علاوه بر این در مورد اضافه شدن یک دستیار خارجی صحبت کردم که به طور کامل مخالفت شد. ما اگر بخواهیم یک سری بازیکنان لیگ برتر را به خدمت بگیریم باید میلیاردی پول بدهیم ولی با خرید بازیکنان خارجی با کیفیت می توانیم هزینه کمتری داشته باشیم. البته الان که من صحبت می کنم، قیمت دلار این شرایط را تحت تاثیر قرار داده است.

 

کریمی در پایان در خصوص این موضوع توضیح داد که آیا پیشنهاد خرید باشگاه به او داده شده یا خیر، بیان کرد: از وقتی که وارد جلسه شدم، اصلا بحث فنی نشد. اول بحث شراکت را مطرح کردند که گفتم اصلا وارد بحث نمی شوم واز همین همکاری کوتاه مدت هم پشیمانم. جالب اینکه دنبال فروش باشگاه به من بودند، ولی می خواستند اول پول هایی که هزینه کردند را بگیرند. اول صحبت از ۴ میلیارد تومان بود و جالب اینکه تمام اسپانسرها با حق الحساب آمده اند و این مشکل باشگاه است. جالب اینکه دوست دارند برای هر کاری نامه بزنند؛ ایشان دنبال منافعی بودند که نمی دانم رسیده اند یا نرسیده اند. حرف آخرم با هواداران است و امیدوارم هر چه خیر است برای آنها اتفاق بیافتد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه