کری مدافع پرسپولیس برای تیم‌های لیگ برتر/ مصلح: فصل بعد برای"هت تریک" قهرمانی می‌جنگیم. تاریخ انتشار : دوشنبه, 07 خرداد 1397 12:47. شایان مصلح مدافع چپ و بازیکن نیمکت نشین پرسپولیس امیدوار است با توجه به جدایی صادق محرمی و بازگشت حسین ماهینی به پست اصلی اش یعنی دفاع راست، بتواند به ترکیب اصلی برگردد. به گزارش خبرآنلاین، مصلح در این مورد گفت: «حضور در پرسپولیس برایم یک افتخار بزرگ به حساب می آید. اینجا همه چیز به خوبی پیش می رود و با اینکه حواشی زیادی اطراف تیم دیده می شود اما حاشیه هایی نیس ...

کری مدافع پرسپولیس برای تیم‌های لیگ برتر/ مصلح: فصل بعد برای"هت تریک" قهرمانی می‌جنگیم

تاریخ انتشار : دوشنبه, 07 خرداد 1397 12:47


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,پرسپولیس
شایان مصلح مدافع چپ و بازیکن نیمکت نشین پرسپولیس امیدوار است با توجه به جدایی صادق محرمی و بازگشت حسین ماهینی به پست اصلی اش یعنی دفاع راست، بتواند به ترکیب اصلی برگردد. 

به گزارش خبرآنلاین، مصلح در این مورد گفت: «حضور در پرسپولیس برایم یک افتخار بزرگ به حساب می آید. اینجا همه چیز به خوبی پیش می ر��د و با اینکه حواشی زیادی اطراف تیم دیده می شود اما حاشیه هایی نیست که به ما لطمه بزند. از اینکه پرسپولیس را انتخاب کرده ام، واقعا لذت می برم.» مصلح اضافه کرد: «فصل را به خوبی به اتمام رساندیم. هم قهرمان شدیم و هم در آسیا به مرحله بعدی رسیدیم.

 

می توانیم در فصل آینده نیز به فعالیت مان ادامه بدهیم و حتی به فینال برسیم. البته رقیب سرسختی مثل الدحیل قطر را پیش رو داریم اما توانایی کسب پیروزی در تیم مان وجود دارد و انشالله حریف را شکست خواهیم داد.» شایان در نهایت گفت: «مطمئنا فصل آینده را به امید کسب قهرمانی دوباره و هت تریک در قهرمانی آغاز می کنیم. امیدواریم بتوانیم بهترین اتفاقات را برای شادی هواداران رقم بزنیم.»

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه