تاریخ انتشار : سه شنبه, 19 آبان 1394 16:59. رییس فدراسیون فوتبال گفت: داورها عملکرد خوبی داشتند؛ اشتباهات داوری جزئی از فوتبال است. کفاشیان: اشتباهات لازمه داوری استعلی‌ کفاشیان در گفت‌و‌گو با باشگاه خبرنگاران اظهار کرد: داوری فوتبال کشورمان عملکرد قابل قبولی داشته است در برخی مواقع اشتباهاتی رخ می‌دهد که سهوی بوده است، داوران در بعضی از مواقع خسته هستند و متوجه اشتباهاتشان نمی‌شوند و سوت‌های بی‌موقع می‌زنند. وی درباره داوران افزود: حقوق داوران مشکلی ندارد و بعضی از اشتباهات داوری به حقوق دا ...

کفاشیان: اشتباهات لازمه داوری است

تاریخ انتشار : سه شنبه, 19 آبان 1394 16:59


اخبار,اخبار ورزشی ,فدراسیون فوتبال

رییس فدراسیون فوتبال گفت: داورها عملکرد خوبی داشتند؛ اشتباهات داوری جزئی از فوتبال است.

کفاشیان: اشتباهات لازمه داوری استعلی‌ کفاشیان در گفت‌و‌گو با باشگاه خبرنگاران اظهار کرد: داوری فوتبال کشورمان عملکرد قابل قبولی داشته است در برخی مواقع اشتباهاتی رخ می‌دهد که سهوی بوده است، داوران در بعضی از مواقع خسته هستند و متوجه اشتباهاتشان نمی‌شوند و سوت‌های بی‌موقع می‌زنند.

وی درباره داوران افزود: حقوق داوران مشکلی ندارد و بعضی از اشتباهات داوری به حقوق داوران ارتباطی ندارد و آن‌ها برای حقوق کار نمی‌‌کنند.

آماری را در دستور کار خود قرار داریم و طبق این آمار اشتباهات داوری چه برای پرسپولیس و برای دیگر تیم‌ها سهوی بوده است و هیچ برنامه‌ریزی و مهندسی در این اتفاقات دخیل نبوده است.

رییس فدراسیون فوتبال درباره دیدارهای تدارکاتی تیم ملی بیان کرد: با تیم‌هایی مانند هلند، آلمان و چند کشور دیگر مذاکراتی را انجام داده‌ایم  و هنوز برگزاری بازی‌های دوستانه با این تیم‌های قطعی نشده است و هم اکنون در حال رایزنی است.

وی در پایان افزود: داوری هیچ مشکلی ندارد و داوران به خوبی کارهای خود را انجام می‌دهند و قضاوت عادلانه‌ای را در لیگ برتر داشته‌اند.

اخبار ورزشی - باشگاه خبرنگاران

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه