کنایه کی‌روش به منتقدانش بعد از درخشش رونالدو در بازی رئال - یووه. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 15 فروردین 1397 15:47. سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با کنایه از آمادگی تیم ملی برای مهار کریستیانو رونالدو خبر داد و از هواداران فوتبال کشورمان عذرخواهی کرد!. به گزارش مهر، کارلوس کی‌روش بعد از بازی تیم ملی فوتبال ایران و الجزایر بود که اعلام کرد سطح بازیکنانی که در داخل ایران بازی می کنند با سطح بازیکنان شاغل در لیگ‌های خارجی تفاوت دارد و برای همین به یک برنامه آماده سازی ویژه برای بازیکنان داخلی نیاز ...

کنایه کی‌روش به منتقدانش بعد از درخشش رونالدو در بازی رئال - یووه

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 15 فروردين 1397 15:47


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,کی روش
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با کنایه از آمادگی تیم ملی برای مهار کریستیانو رونالدو خبر داد و از هواداران فوتبال کشورمان عذرخواهی کرد!

به گزارش مهر، کارلوس کی‌روش بعد از بازی تیم ملی فوتبال ایران و الجزایر بود که اعلام کرد سطح بازیکنانی که در داخل ایران بازی می کنند با سطح بازیکنان شاغل در لیگ‌های خارجی تفاوت دارد و برای همین به یک برنامه آماده سازی ویژه برای بازیکنان داخلی نیازمند است.

 

این صحبت‌های کی روش، واکنش تند بعضی از سرمربیان و کارشناسان داخلی را در پی داشت. برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس از جمله مربیانی بود که تاکید کرد سطح بازیکنان داخلی و خارجی فرقی ندارد چرا که حتی بعضی از لژیونرهای ایران در باشگاه های خود هم فیکس نیستند.

 

امیر قلعه نویی سرمربی ذوب آهن، مجید جلالی سرمربی پیکان و وینفرد شفر سرمربی استقلال هم هرکدام در صحبت‌های خود به طور ضمنی و آشکار از این اظهارنظر کی روش انتقاد کردند.

 

حالا و بعد از نمایش خیره کننده کریستیانو رونالدو در دیدار یوونتوس و رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا، کارلوس کی روش کنایه ای به منتقدانش زده و از آنها به خاطر صحبتهایش عذرخواهی کرده است!

 

کی روش در این خصوص با عنوان «زمانی برای عذرخواهی» با کنایه اعلام کرد: «بعد از بازی رئال مادرید و یوونتوس؛ حالا همه چیز واضح است. لیگ فوتبال ایران همانند لیگ اروپا است. سطح سرعت، ریتم و قدرت آنها با هم برابر است! سطح نمایش و عملکرد بازیکنان یکسان است. الان زمان عذرخواهی از هواداران فوتبال ایران است به خاطر آماده‌سازی اشتباه و نظراتم ... من همچنین باید عذرخواهی متواضعانه خود را از بازیکنان ابراز کنم. فکر می کنم این وظیفه من بود تا برای یک برنامه آماده‌سازی ویژه بجنگم؛ به این خاطر که به بازیکنانم این شانس را بدهم تا بهتر آماده شود و برای سطح جام جهانی رقابت کنند ... الان زمان عذرخواهی از بازیکنان تیم ملی است زیرا آنها نیازی به برنامه اماده سازی برای جام جهانی ندارند. ما برای رونالدو، ایسکو و سایر دوستان دیگر آماده ایم!»

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه